SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 Holenka, s.r.o.
- IČO47920734
- DIČ2024152218
- IČ DPHSK2024152218
- NACE4941 · Nákladná cestná doprava
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2014, so sídlom v Malacky, SK. Pôsobí v odvetví Nákladná cestná doprava.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 95/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
3–4
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
408k €
↗ +6.6% YoY
EBITDA · 2024
129k €
Čistý zisk · 2024
75k €
Aktíva spolu
505k €
Zamestnanci
3–4
Kredit
A+· 95/100
Vznik
2014
· 12 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
95 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
96
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 408k € | 129k € | 75k € | 505k € | RUZ závierka |
| 2023 | 382k € | 138k € | 92k € | 502k € | RUZ závierka |
| 2022 | 519k € | 95k € | 54k € | 387k € | RUZ závierka |
| 2021 | 508k € | 23k € | 7 598 € | 227k € | RUZ závierka |
| 2020 | 118k € | 24k € | 1 902 € | 237k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 408 tis. € | 382 tis. € | 519 tis. € | 508 tis. € | 118 tis. € | 352 tis. € |
| EBITDA | 129 tis. € | 138 tis. € | 95 tis. € | 23 tis. € | 24 tis. € | 129 tis. € |
| EBITDA marža | 31.6 % | 36.2 % | 18.3 % | 4.5 % | 20.3 % | 36.7 % |
| Čistý zisk | 75 tis. € | 92 tis. € | 54 tis. € | 8 tis. € | 2 tis. € | 80 tis. € |
| Aktíva spolu | 505 tis. € | 502 tis. € | 387 tis. € | 227 tis. € | 237 tis. € | 282 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
PH
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Pavol Holenka
PH
Konateľ
Pavol Holenka
PH
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Pavol Holenka
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (1)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
Holenka, s.r.o.RPO
Sídlo
Záhorácka 4/60
Vznik
2014-10-10 · 12 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
47920734RPO
DIČ
2024152218FS
IČ DPH
SK2024152218 · aktívneFS
NACE
4941 · Nákladná cestná doprava
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Malacky
Krajina
SK
IBAN
SK3711000000002820001104FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2020-04-23 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Malacky | Dohoda č. 20/02/54E/19 o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“- Opatrenie č.1 | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Holenka, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/47920734/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/47920734/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "47920734", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →