SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Zakázaná spolupráca

🇸🇰 ALTINN STORES s. r. o. v konkurze v konkurze

  • IČO47913151
  • DIČ2024147697
  • NACE4722 · Maloobchod s mäsom

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2014, so sídlom v Dubnica nad Váhom, SK. Pôsobí v odvetví Maloobchod s mäsom.

Compliance Zakázaná spolupráca Tvrdý stop-signál
Kredit F · 0/100 Kritické riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 0 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Zamestnanci
0
Kredit
F· 0/100
Vznik
2014
· 12 rokov
Tato firma je v konkurze. Nové obchodné vzťahy sú výrazne obmedzené; pred uzatvorením zmluvy konzultuj s insolvenčným správcom.
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Zakázaná spolupráca

Detegované sankcie, zákaz účasti vo verejnom obstarávaní, konkurz alebo likvidácia. Spolupráca je zakázaná podľa sankčných predpisov a pravidiel AML.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Konkurz
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
F
0 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 0
Doba pôsobenia 96
Financie / 03

Účtovné závierky.

Aktuálne 2026-05-11
Register RUZ

Auditované závierky pochádzajú zo slovenského registra RUZ (Register účtovných závierok). Pre túto firmu sme ešte nestiahli detail po rokoch — backfill zvyšných ~98 % SK firiem práve prebieha.

Otvoriť v registri RUZ →

Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

EO
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Eva Ondreičková
Od 2017-12-09
Do 2019-06-28
EO
Konateľ
Eva Ondreičková
Od 2017-12-04
Do 2019-06-28
EO
Konateľ
Eva Ondreičková
Od 2017-12-04
Do 2019-06-11

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Roman Hasidlo Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2017-10-14 2017-12-08
Roman Hasidlo Konateľ 2017-10-11 2017-12-04
Roman Hasidlo Konateľ 2017-10-11 2017-12-08
Ing. Dušan Majerník, MSc Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2017-02-14 2017-10-13
Ing. Dušan Majerník, MSc Konateľ 2017-02-09 2017-10-13
Ing. Dušan Majerník, MSc Konateľ 2017-02-09 2017-10-11
Anton Fabuš Konateľ 2014-10-22 2017-02-13
Anton Fabuš Konateľ 2014-10-22 2017-02-09
Anton Fabuš Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2014-10-22 2017-02-13

Sieť prepojení

Graf siete dostupný pri ≥3 prepojeniach. Otvor plný graf siete ak chceš zobraziť všetky prepojenia (vyžaduje API kľúč).

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 10 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
ALTINN STORES s. r. o. v konkurzeRPO
Sídlo
Centrum I. 1419
Vznik
2014-10-22 · 12 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
47913151RPO
DIČ
2024147697FS
NACE
4722 · Maloobchod s mäsom
NUTS región
Trenčiansky kraj
Obec
Dubnica nad Váhom
Krajina
SK
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
ALTINN STORES s. r. o. v konkurze nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
2024-05-02
Okresný súd Trenčín v právnej veci vyhláseného konkurzu na majetok ALTINN STORES s. r. o. so sídlom Centrum I. 1419, 018 41 Dubnica nad Váhom, IČO 47 913 151, ktorého správcom je JUDr. Peter Zajac so sídlom kancelárie Sládkovičova 1172/34, 957 01 Bánovce nad Bebravou, značka správcu S1706, o návrhu správcu na uloženie povinnosti poskytnúť súčinnosť správcovi, takto
bankruptcy
2023-11-28
Okresný súd Trenčín v právnej veci navrhovateľa - veriteľa Finančné riaditeľstvo SR - Daňový úrad Trenčín so sídlom K dolnej stanici 22, 911 33 Trenčín, IČO 42 499 500 0013, o návrhu veriteľa na vyhlásenie konkurzu na majetok dlžníka obchodnej spoločnosti ALTINN STORES s. r. o. so sídlom Centrum I. 1419, 018 41 Dubnica nad Váhom, IČO 47 913 151, takto
bankruptcy
2023-09-29
Spisová značka: 38K/25/2023 Upovedomenie o zrušení pojednávania Okresný súd Trenčín v právnej veci navrhovateľa - veriteľa Finančné riaditeľstvo SR - Daňový úrad Trenčín so sídlom K dolnej stanici 22, 911 33 Trenčín, IČO 42 499 500, o vyhlásenie konkurzu na majetok dlžníka ALTINN STORES s. r. o. so sídlom Centrum I. 1419, 018 41 Dubnica nad Váhom, IČO 47 913 151, Vám o z n a m u j e, že pojednávanie určené na deň 23.10.2023 o 09:30 hod. na Okresný súd Trenčín, Piaristick
bankruptcy
2023-09-29
Okresný súd Trenčín v právnej veci navrhovateľa - veriteľa Finančné riaditeľstvo SR - Daňový úrad Trenčín so sídlom K dolnej stanici 22, 911 33 Trenčín, IČO 42 499 500 0013, o návrhu veriteľa na vyhlásenie konkurzu na majetok dlžníka obchodnej spoločnosti ALTINN STORES s. r. o. so sídlom Centrum I. 1419, 018 41 Dubnica nad Váhom, IČO 47 913 151, takto
bankruptcy
2023-08-21
Okresný súd Trenčín v právnej veci navrhovateľa - veriteľa Finančné riaditeľstvo SR - Daňový úrad Trenčín so sídlom K dolnej stanici 22, 911 33 Trenčín, IČO 42 499 500 0013, o návrhu veriteľa na vyhlásenie konkurzu na majetok dlžníka obchodnej spoločnosti ALTINN STORES s. r. o. so sídlom Centrum I. 1419, 018 41 Dubnica nad Váhom, IČO 47 913 151, takto
bankruptcy
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/47913151/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/47913151/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "47913151",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →