SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 Ster Century Cinemas, s. r. o.

  • IČO47907380
  • DIČ2024145035
  • IČ DPHSK2024145035
  • NACE9031

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2014, so sídlom v Bratislava - mestská časť Nové Mesto, SK. Pôsobí v odvetví 9031, 6 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 100/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 5–9 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
3.2mil. €
↗ +5.3% YoY
EBITDA · 2025
-7 769 €
Čistý zisk · 2025
-53k €
Aktíva spolu
1.22mil. €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
6
Σ 137k €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2014
· 12 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 45 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 96
Stopa v CRZ 80
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 1M 2M 4M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 3.2 mil. € -7 769 € -53k € 1.22 mil. € RUZ závierka
2024 3.04 mil. € 377k € 273k € 1.19 mil. € RUZ závierka
2023 2.92 mil. € 507k € 391k € 1.01 mil. € RUZ závierka
2022 2.49 mil. € 537k € 411k € 1.49 mil. € RUZ závierka
2021 1.03 mil. € 123k € 95k € 1.13 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby3.20 M €3.04 M €2.92 M €2.49 M €1.03 M €1.03 M €
EBITDA-8 tis. €377 tis. €507 tis. €537 tis. €123 tis. €139 tis. €
EBITDA marža-0.2 %12.4 %17.4 %21.6 %12 %13.5 %
Čistý zisk-53 tis. €273 tis. €391 tis. €411 tis. €95 tis. €90 tis. €
Aktíva spolu1.22 M €1.19 M €1.01 M €1.49 M €1.13 M €1.07 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

II
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Ivan Sollár
Od 2021-12-18
II
Konateľ
Ing. Ivan Sollár
Od 2014-10-03
II
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Ivan Sollár
Od 2014-10-03
Do 2021-12-17

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Ivan Sollár
od 2021-10-19 · do 2024-03-21
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
Ster Century Cinemas, s. r. o.RPO
Sídlo
Pluhová 2
Vznik
2014-10-03 · 12 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
47907380RPO
DIČ
2024145035FS
IČ DPH
SK2024145035 · aktívneFS
NACE
9031
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Nové Mesto
Krajina
SK
IBAN
SK6952000000000015974617FS
Bankové účty
3 evidovanýchFS

Poloha

Súradnice: OSM POI match (osm_pois). Približné. Otvoriť v OpenStreetMap →

Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
6 zmlúv 137k € celková hodnota 2025-10-03 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2021-03-04 Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky Zmluva o poskytnutí dotácie 237k €
2020-07-08 Audiovizuálny fond Zmluva o poskytnutí dotácie z finančných prostriedkov Audiovizuálneho fondu 46k €
2020-11-27 Audiovizuálny fond Zmluva o poskytnutí dotácie z finančných prostriedkov Audiovizuálneho fondu 37k €
2021-07-20 Audiovizuálny fond Zmluva o poskytnutí dotácie z finančných prostriedkov Audiovizuálneho fondu 36k €
2025-10-03 Audiovizuálny fond Zmluva o poskytnutí dotácie z finančných prostriedkov Audiovizuálneho fondu 31k €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Ster Century Cinemas, s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/47907380/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/47907380/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "47907380",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 4d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 4d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 4d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →