SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 ARMEA, s.r.o.

  • IČO47907339
  • DIČ2024139810
  • IČ DPHSK2024139810
  • NACE4763 · Maloobch.s audio.nahráv.

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2014, so sídlom v Michalovce, SK. Pôsobí v odvetví Maloobch.s audio.nahráv., 13 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 92/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 169k € Zisk -154k €
Zamestnanci 1 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
169k €
↘ -83.9% YoY
EBITDA · 2024
-100k €
Čistý zisk · 2024
-154k €
Aktíva spolu
379k €
Zamestnanci
1
CRZ zmluvy
13
Σ 3.33 mil. €
Kredit
A+· 92/100
Vznik
2014
· 12 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 21 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
92 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 96
Profitabilita 30
Stopa v CRZ 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 489k 978k 1M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 169k € -100k € -154k € 379k € RUZ závierka
2023 1.05 mil. € 89k € 31k € 788k € RUZ závierka
2022 1.35 mil. € 85k € 31k € 773k € RUZ závierka
2021 715k € 38k € 771 € 5.94 mil. € RUZ závierka
2020 1.12 mil. € 180k € 94k € 6.12 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby169 tis. €1.05 M €1.35 M €715 tis. €1.12 M €510 tis. €
EBITDA-100 tis. €89 tis. €85 tis. €38 tis. €180 tis. €102 tis. €
EBITDA marža-58.8 %8.5 %6.3 %5.3 %16.1 %20.1 %
Čistý zisk-154 tis. €31 tis. €31 tis. €771 €94 tis. €38 tis. €
Aktíva spolu379 tis. €788 tis. €773 tis. €5.94 M €6.12 M €6.00 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Ján Sijarto, PhD.
Od 2022-05-20
IJ
Konateľ
Ing. Ján Sijarto, PhD.
Od 2014-09-25
IJ
Konateľ
Ing. Ján Sijarto, PhD.
Od 2014-09-25
Do 2016-11-30

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Ján Sijarto, PhD. Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2014-09-25 2022-05-19
Ing. Slavomír Jánošík Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2014-09-25 2014-10-14

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Ján Sijarto, PhD.
od 2017-05-19
Ján Sijarto, PhD.
od 2017-01-31 · do 2017-05-19
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
ARMEA, s.r.o.RPO
Sídlo
L. Novomeského 9
Vznik
2014-09-25 · 12 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
47907339RPO
DIČ
2024139810FS
IČ DPH
SK2024139810 · aktívneFS
NACE
4763 · Maloobch.s audio.nahráv.
NUTS región
Košický kraj
Obec
Michalovce
Krajina
SK
IBAN
SK0275000000004029900027FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
13 zmlúv 3.33 mil. € celková hodnota 2025-09-10 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2022-06-27 Úrad pre investície a akvizície MO SR Rámcová dohoda č. 2022/520 - Mobilné riadiace stanovište - Inžiniersko Leteckej Služby (MORIS-ILS) 1.29 mil. €
2023-06-28 Úrad pre investície a akvizície MO SR Kúpna zmluva č. 2023/245 – Mobilné riadiace stanovište Inžinierskej leteckej služby (MORIS-ILS) 963k €
2017-11-08 Úrad pre investície a akvizície MO SR Kúpna zmluva č. 2017/254 - Aplikátor chemických rozmrazovacích materiálov 743k €
2020-01-14 Úrad pre investície a akvizície MO SR Rámcová dohoda č. 2019/551 - Oleje, mazivá, prevádzkové a špeciálne kvapaliny 431k €
2023-12-13 Úrad pre investície a akvizície MO SR Kúpna zmluva č. 2023/295 - Terče na nácvik streľby – kovové - statické 407k €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
ARMEA, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/47907339/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/47907339/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "47907339",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →