🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Prešov · SK
eriTHax, s.r.o.
IČO47888288DIČ2024145497NACE8299 · Ost.pomocné obchod.čin.EST.2014 · 12r.
Compliance · Štandardný profilKredit · A · 87/1002 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Štandardný profil
Všetky rizikové kontroly v poriadku. Štandardný onboarding.
Prečo? 88 firiem zdieľa adresu
BonitaA · 87/100
A
87/100
Najvyššia bonita · veľmi nízke riziko zlyhania v 12 mes.
↑ Lepšie než median odvetvia
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
48k €
↗ +9.3% YoY
EBITDA · 2024
3 201 €
Čistý zisk · 2024
1 878 €
Aktíva spolu
17k €
Zamestnanci
2
CRZ zmluvy
2
Σ 848 €
Kredit
A· 87/100
Vznik
2014
· 12 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
88 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
87 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
96
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
60
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
eriTHax, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 48k € | 3 201 € | 1 878 € | 17k € | RUZ závierka |
| 2023 | 44k € | 724 € | 183 € | 29k € | RUZ závierka |
| 2022 | 44k € | -236 € | -542 € | 32k € | RUZ závierka |
| 2021 | 46k € | 349 € | 182 € | 17k € | RUZ závierka |
| 2020 | 47k € | 1 179 € | 892 € | 23k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 48 tis. € | 44 tis. € | 44 tis. € | 46 tis. € | 47 tis. € | 47 tis. € |
| EBITDA | 3 tis. € | 724 € | -236 € | 349 € | 1 tis. € | 955 € |
| EBITDA marža | 6.7 % | 1.7 % | -0.5 % | 0.8 % | 2.5 % | 2 % |
| Čistý zisk | 2 tis. € | 183 € | -542 € | 182 € | 892 € | 643 € |
| Aktíva spolu | 17 tis. € | 29 tis. € | 32 tis. € | 17 tis. € | 23 tis. € | 26 tis. € |
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2024-08-05 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Prešov | Dohoda – NP Finančné stimuly – Práca na skúšku | 848 € |
| 2024-10-23 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Prešov | Dodatok NP | 0 € |
| 2020-05-26 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Prešov | Dohoda č. 20/37/54E/3850 o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ – Opatrenie 3B | 0 € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
MA
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mgr. Adriana Kopinská
MA
Konateľ
Mgr. Adriana Kopinská
IT
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Tatiana Semlitsch
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Tatiana Hennelová | Konateľ | 2019-04-26 | 2019-10-23 |
| Ing. Tatiana Semlitsch | Konateľ | 2019-04-26 | 2024-07-24 |
| Ing. Tatiana Semlitsch | Konateľ | 2019-04-26 | 2024-07-15 |
| Ing. Tatiana Hennelová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2017-11-11 | 2022-10-25 |
| Erika Hennelová | Konateľ | 2017-09-28 | 2019-06-11 |
| Erika Hennelová | Konateľ | 2017-09-28 | 2019-04-26 |
| Waclaw Piotr Fraczek | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2014-10-24 | 2017-11-10 |
| Krzysztof Grzegorz Horowski | Konateľ | 2014-10-17 | 2017-09-28 |
| Krzysztof Grzegorz Horowski | Konateľ | 2014-10-17 | 2017-11-10 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05
Identifikátory cez 10 polí.
Obchodné meno
eriTHax, s.r.o.RPO
Sídlo
Solivarská 14E
Vznik
2014-10-16 · 12 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
47888288RPO
DIČ
2024145497FS
NACE
8299 · Ost.pomocné obchod.čin.
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Prešov
Krajina
SK
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/47888288/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/47888288/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "47888288", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.