SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 SK-fuel s.r.o.

  • IČO47887184
  • DIČ2024130229
  • IČ DPHSK2024130229
  • NACE2599 · Výroba ost.kovových výr.

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2014, so sídlom v Spišské Vlachy, SK. Pôsobí v odvetví Výroba ost.kovových výr., 2 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 89/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 5–9 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
2.53mil. €
↗ +5.1% YoY
EBITDA · 2024
109k €
Čistý zisk · 2024
-6 417 €
Aktíva spolu
889k €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
2
Σ 4 050 €
Kredit
A· 89/100
Vznik
2014
· 12 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
89 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 96
Stopa v CRZ 60
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 966k 2M 3M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 2.53 mil. € 109k € -6 417 € 889k € RUZ závierka
2023 2.41 mil. € 118k € 3 464 € 789k € RUZ závierka
2022 2.66 mil. € 76k € -16k € 762k € RUZ závierka
2021 2.06 mil. € 68k € -17k € 767k € RUZ závierka
2020 1.65 mil. € 63k € -4 663 € 726k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby2.53 M €2.41 M €2.66 M €2.06 M €1.65 M €1.69 M €
EBITDA109 tis. €118 tis. €76 tis. €68 tis. €63 tis. €55 tis. €
EBITDA marža4.3 %4.9 %2.9 %3.3 %3.8 %3.3 %
Čistý zisk-6 tis. €3 tis. €-16 tis. €-17 tis. €-5 tis. €9 tis. €
Aktíva spolu889 tis. €789 tis. €762 tis. €767 tis. €726 tis. €635 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

MK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mária Kandrová
Od 2022-03-12
SK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Stanislav Kandra
Od 2022-03-12
SK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Stanislav Kandra
Od 2022-03-12

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Eva Spišáková Konateľ 2014-08-27
Mária Kandrová Konateľ 2014-08-27
Mgr. Mária Labašová Konateľ 2014-08-27
Stanislav Kandra Konateľ 2014-08-27
Stanislav Kandra Konateľ 2014-08-27
Eva Kandrová Konateľ 2014-08-27 2016-11-25
Mária Kandrová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2014-08-27 2022-03-11
Mgr. Mária Labašová Konateľ 2014-08-27 2020-05-20
Stanislav Kandra Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2014-08-27 2022-03-11

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Stanislav Kandra
od 2021-12-14 · do 2022-01-14
Stanislav Kandra
od 2021-12-14 · do 2022-01-14
Mária Kandrová
od 2021-12-14 · do 2022-01-14
Stanislav Kandra
od 2019-03-26 · do 2021-04-27
Stanislav Kandra
od 2019-03-26 · do 2021-04-27
Mária Kandrová
od 2019-03-26 · do 2021-04-27
Stanislav Kandra
od 2017-01-31 · do 2017-09-24
Stanislav Kandra
od 2017-01-31 · do 2017-09-24
Mária Kandrová
od 2017-01-31 · do 2017-09-24
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
SK-fuel s.r.o.RPO
Sídlo
Vajanského 1028/144
Vznik
2014-08-27 · 12 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
47887184RPO
DIČ
2024130229FS
IČ DPH
SK2024130229 · aktívneFS
NACE
2599 · Výroba ost.kovových výr.
NUTS región
Košický kraj
Obec
Spišské Vlachy
Krajina
SK
IBAN
SK5809000000005060863476FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
2 zmlúv 4 050 € celková hodnota 2022-09-28 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2016-05-31 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Spišská Nová Ves Dohoda o poskytnutí príspevku 19k €
2020-10-26 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Spišská Nová Ves Dohoda o poskytnutí príspevku 7 789 €
2021-03-09 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Spišská Nová Ves dodatok k dohode o poskytnutí príspevku 5 697 €
2020-12-09 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Spišská Nová Ves dohoda o poskytnutí príspevku 5 697 €
2016-05-31 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Spišská Nová Ves Dohoda o poskytnutí príspevku 5 574 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
SK-fuel s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/47887184/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/47887184/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "47887184",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 4d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 4d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →