🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava - mestská časť Petržalka · SK

FORTUNATO EU s. r. o.

IČO47860537DIČ2024131637NACE6310EST.2014 · 12r.
Compliance · Zvýšené rizikoKredit · E · 38/1000 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Zvýšené riziko
Materiálny rizikový signál — eskaluj na compliance review.
Prečo? Daňové nedoplatky · 549 firiem zdieľa adresu
BonitaE · 38/100
E
38/100
Vysoké riziko · krátke platobné termíny.
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2022
279k €
↗ +4.5% YoY
EBITDA · 2022
39k €
Čistý zisk · 2022
14k €
Aktíva spolu
510k €
Zamestnanci
0
Kredit
E· 38/100
Vznik
2014
· 12 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-17
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Zvýšené riziko

Prítomné tvrdé rizikové znaky — významný daňový nedoplatok, reštrukturalizácia alebo nespoľahlivý platiteľ DPH. Pred akýmkoľvek záväzkom je potrebné manuálne preverenie.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) 62k €
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 549 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
E
38 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 30
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 96
Profitabilita 90
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
FORTUNATO EU s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 101k 203k 307k 2018 2019 2020 2021 2022
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2022 279k € 39k € 14k € 510k € RUZ závierka
2021 268k € 35k € 23k € 362k € RUZ závierka
2020 255k € 36k € 20k € 307k € RUZ závierka
2019 218k € -23k € -25k € 217k € RUZ závierka
2018 190k € 15k € 524 € 260k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202220212020201920182017
Tržby279 tis. €268 tis. €255 tis. €218 tis. €190 tis. €194 tis. €
EBITDA39 tis. €35 tis. €36 tis. €-23 tis. €15 tis. €46 tis. €
EBITDA marža14.1 %13 %14.2 %-10.3 %7.8 %23.7 %
Čistý zisk14 tis. €23 tis. €20 tis. €-25 tis. €524 €24 tis. €
Aktíva spolu510 tis. €362 tis. €307 tis. €217 tis. €260 tis. €324 tis. €
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

PN
Konateľ
PhDr. Norbert Skyrčák
Od 2024-03-17
MG
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Maroš Galisin
Od 2021-08-11
Do 2024-05-28
MG
Konateľ
Maroš Galisin
Od 2014-08-07
Do 2024-05-28

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Maroš Galisin Konateľ 2014-08-07 2024-03-17
Maroš Galisin Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2014-08-07 2021-08-10

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05

Identifikátory cez 10 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
FORTUNATO EU s. r. o.RPO
Sídlo
Haanova 46A
Vznik
2014-08-07 · 12 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
47860537RPO
DIČ
2024131637FS
NACE
6310
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Petržalka
Krajina
SK
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/47860537/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/47860537/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "47860537",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.