SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 HWG s.r.o.
- IČO47852429
- DIČ2024135014
- IČ DPHSK2024135014
- NACE4322 · Inšt.kanal,výhrev.zar.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2014, so sídlom v Humenné, SK. Pôsobí v odvetví Inšt.kanal,výhrev.zar., 5 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 94/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
5–9
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
362k €
↗ +49.9% YoY
EBITDA · 2025
15k €
Čistý zisk · 2025
1 942 €
Aktíva spolu
167k €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
5
Σ 25k €
Kredit
A+· 94/100
Vznik
2014
· 12 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
23 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A+
94 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
96
Stopa v CRZ
75
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 362k € | 15k € | 1 942 € | 167k € | RUZ závierka |
| 2024 | 242k € | 6 479 € | 2 699 € | 58k € | RUZ závierka |
| 2023 | 169k € | 5 456 € | 4 751 € | 67k € | RUZ závierka |
| 2022 | 135k € | -8 924 € | -9 311 € | 61k € | RUZ závierka |
| 2021 | 103k € | 6 218 € | -2 050 € | 68k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 362 tis. € | 242 tis. € | 169 tis. € | 135 tis. € | 103 tis. € | 217 tis. € |
| EBITDA | 15 tis. € | 6 tis. € | 5 tis. € | -9 tis. € | 6 tis. € | 18 tis. € |
| EBITDA marža | 4.2 % | 2.7 % | 3.2 % | -6.6 % | 6.1 % | 8.1 % |
| Čistý zisk | 2 tis. € | 3 tis. € | 5 tis. € | -9 tis. € | -2 tis. € | 3 tis. € |
| Aktíva spolu | 167 tis. € | 58 tis. € | 67 tis. € | 61 tis. € | 68 tis. € | 85 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
JN
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Jozef Nazad
JN
Konateľ
Jozef Nazad
JN
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Jozef Nazad
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (2)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Jozef Nazad
Jozef Nazad
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
HWG s.r.o.RPO
Sídlo
Mierová 62
Vznik
2014-09-06 · 12 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
47852429RPO
DIČ
2024135014FS
IČ DPH
SK2024135014 · aktívneFS
NACE
4322 · Inšt.kanal,výhrev.zar.
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Humenné
Krajina
SK
IBAN
SK6011000000002946457262FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2023-12-06 | Mgr. Vachula | Zmluva o dielo na realizáciu prác | 7 472 € |
| 2023-12-06 | Mgr. Vachula | Zmluva o dielo na realizáciu prác | 7 472 € |
| 2025-07-11 | Základná škola, Pugačevova 1381/7, Humenné | Zmluva o dielo - rekonštrukcia ÚK - Šj | 7 254 € |
| 2015-10-20 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Humenné | Dohoda o poskytnutí finačného príspevku na podporu zamestnávania znevýhodneného uchádzača o zamestnanie podľa § 50 zákona č. 5/2004 Z.z. | 4 439 € |
| 2015-04-28 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Humenné | Dohoda o poskytnutí finačného príspevku na podporu zamestnávania znevýhodneného uchádzača o zamestnanie podľa § 50 zákona č. 5/2004 Z.z. | 4 439 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
HWG s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/47852429/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/47852429/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "47852429", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →