AKCIOVÁ SPOLOČNOSŤ
🇸🇰 Košická Futbalová Aréna a. s.
- IČO47845660
- DIČ2024132704
- IČ DPHSK2024132704
- LEI097900CAKA0000182432
- NACE9311 · Prevádzka šport.zar.
Akciová spoločnosť, registrovaná 2014, so sídlom v Košice - mestská časť Juh, SK. Pôsobí v odvetví Prevádzka šport.zar., 17 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Enhanced due diligence
Rozšírená previerka
Kredit
A+ · 92/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
5–9
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
981k €
↘ -21.5% YoY
EBITDA · 2025
-815k €
Čistý zisk · 2025
-1.65mil. €
Aktíva spolu
26.02mil. €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
17
Σ 5.9 mil. €
Kredit
A+· 92/100
Vznik
2014
· 12 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Enhanced due diligence
Detegované mäkké signály — politicky exponované osoby, súdna história alebo daňový nedoplatok. Pred nadviazaním obchodného vzťahu odporúčame rozšírenú hĺbkovú kontrolu.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Prepojené
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
92 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
96
Stopa v CRZ
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 981k € | -815k € | -1.65 mil. € | 26.02 mil. € | RUZ závierka |
| 2024 | 1.25 mil. € | -630k € | -1.36 mil. € | 24.83 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 1.1 mil. € | -374k € | -874k € | 23.41 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 773k € | -605k € | -1.08 mil. € | 18.04 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 4 512 € | -452k € | -858k € | 18.14 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 981 tis. € | 1.25 M € | 1.10 M € | 773 tis. € | 5 tis. € | — |
| EBITDA | -815 tis. € | -630 tis. € | -374 tis. € | -605 tis. € | -452 tis. € | 157 tis. € |
| EBITDA marža | -83.1 % | -50.4 % | -34 % | -78.2 % | -10023.2 % | — |
| Čistý zisk | -1.65 M € | -1.36 M € | -874 tis. € | -1.08 M € | -858 tis. € | 129 tis. € |
| Aktíva spolu | 26.02 M € | 24.83 M € | 23.41 M € | 18.04 M € | 18.14 M € | 19.10 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
MP
Člen predstavenstva
Mgr. Peter Berinšter
DP
Člen predstavenstva
doc. PhDr. Viliam Knap, PhD.,MHA, MPH
IL
Člen dozorného orgánu
Ing. Lucia Iľaščíková, PhD., ING PAED-IGIP, LL.M
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Mgr. Marcel Gibóda | Predseda predstavenstva | 2023-03-16 | — |
| doc. Ing. Erik Weiss, PhD. | Člen dozorného orgánu | 2023-02-24 | — |
| Ing. Mgr. Lenka Kovačevičová | Člen dozorného orgánu | 2023-02-24 | — |
| Mgr. Peter Múdry | Člen dozorného orgánu | 2023-02-24 | — |
| Jozef Kanuščák | Člen dozorného orgánu | 2022-06-28 | — |
| doc. PhDr. Viliam Knap, PhD., MHA, MPH | Člen dozorného orgánu | 2023-02-24 | 2024-11-12 |
| doc. PhDr. Viliam Knap, PhD., MHA, MPH | Člen dozorného orgánu | 2023-02-24 | 2024-10-04 |
| Mgr. Dominik Karaffa | Člen predstavenstva | 2023-02-24 | 2024-11-12 |
| Mgr. Dominik Karaffa | Člen predstavenstva | 2023-02-24 | 2024-10-04 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Viliam KnapPEP
Marcel GibódaPEP
Marián HorenskýPEP
Dominik KaraffaPEP
Marcel GibódaPEP
Marián HorenskýPEP
Dominik KaraffaPEP
Marcel GibódaPEP
Stanislav Petráš
Ján VargaPEP
Stanislav Petráš
Marcel GibódaPEP
Dominik KaraffaPEP
Ján VargaPEP
Ján JakubovPEP
Marek KandračPEP
Martin Petruško
Ján JakubovPEP
Marek KandračPEP
Martin PetruškoPEP
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
Košická Futbalová Aréna a. s.RPO
Sídlo
Pri prachárni 13
Vznik
2014-09-05 · 12 rokov
Právna forma
Akciová spoločnosťRPO
IČO
47845660RPO
DIČ
2024132704FS
IČ DPH
SK2024132704 · aktívneFS
LEI
097900CAKA0000182432GLEIF
NACE
9311 · Prevádzka šport.zar.
NUTS región
Košický kraj
Obec
Košice - mestská časť Juh
Krajina
SK
IBAN
SK2402000000004488362854FS
Bankové účty
5 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2023-01-30 | Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR | Zmluva o podpore národného športového projektu v roku 2023 | 4 mil. € |
| 2025-04-02 | Fond na podporu športu | Zmluva o príspevku na projekt podpory športu č. 2025/SINV-14 | 1.79 mil. € |
| 2016-02-22 | Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR | Zmluva č. 0135/2016/SŠSŠM o poskytnutí dotácie zo štátneho rozpočtu prostredníctvom rozpočtu Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky pre oblasť športu | 500k € |
| 2026-01-09 | Košická Futbalová Aréna a. s. | Rámcová Zmluva o dodaní tovaru | 50k € |
| 2025-04-29 | Visit Košice | Dohoda o refundácii nákladov | 23k € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Košická Futbalová Aréna a. s. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/47845660/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/47845660/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "47845660", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →