SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 FACTUM EXTREMUM SK, s. r. o.

  • IČO47837519
  • DIČ2024113806
  • IČ DPHSK2024113806
  • NACE8299 · Ost.pomocné obchod.čin.

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2014, so sídlom v Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice, SK. Pôsobí v odvetví Ost.pomocné obchod.čin., 8 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 92/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 5–9 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
1.28mil. €
↗ +39.3% YoY
EBITDA · 2024
35k €
Čistý zisk · 2024
-34k €
Aktíva spolu
530k €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
8
Σ 503k €
Kredit
A+· 92/100
Vznik
2014
· 12 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
92 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 96
Stopa v CRZ 90
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 465k 931k 1M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 1.28 mil. € 35k € -34k € 530k € RUZ závierka
2023 920k € 54k € -5 852 € 601k € RUZ závierka
2022 759k € 53k € 754 € 451k € RUZ závierka
2021 953k € 246k € 158k € 480k € RUZ závierka
2020 793k € 120k € 64k € 438k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby1.28 M €920 tis. €759 tis. €953 tis. €793 tis. €671 tis. €
EBITDA35 tis. €54 tis. €53 tis. €246 tis. €120 tis. €28 tis. €
EBITDA marža2.7 %5.8 %7 %25.8 %15.1 %4.2 %
Čistý zisk-34 tis. €-6 tis. €754 €158 tis. €64 tis. €-11 tis. €
Aktíva spolu530 tis. €601 tis. €451 tis. €480 tis. €438 tis. €249 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IH
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Henrich Bartovič
Od 2021-09-22
IH
Konateľ
Ing. Henrich Bartovič
Od 2021-08-23
JD
Konateľ
JUDr. Danuša Bartovičová
Od 2014-07-09
Do 2021-09-21

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
JUDr. Danuša Bartovičová Konateľ 2014-07-09 2021-08-23
JUDr. Danuša Bartovičová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2014-07-09 2021-09-21

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Henrich Bartovič
od 2021-10-07
Danuša Bartovičová
od 2020-04-21 · do 2021-10-07
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
FACTUM EXTREMUM SK, s. r. o.RPO
Sídlo
Ligurčeková 12988/21
Vznik
2014-07-09 · 12 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
47837519RPO
DIČ
2024113806FS
IČ DPH
SK2024113806 · aktívneFS
NACE
8299 · Ost.pomocné obchod.čin.
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice
Krajina
SK
IBAN
SK8902000000003317608253FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
8 zmlúv 503k € celková hodnota 2025-12-19 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2024-03-01 Bratislavská vodárenská spoločnosť, a. s. Most SNP - zváranie konštrukcie uloženia potrubia 335k €
2021-03-17 Automobilové opravovne Ministerstva vnútra SR, a.s. Zmluva 214k €
2020-05-06 Automobilové opravovne Ministerstva vnútra SR, a.s. Zmluva o spolupráci 70k €
2025-12-19 Bratislavská vodárenská spoločnosť, a. s. Montáž istiacich systémov pre vstup do vodojemov 61k €
2023-08-23 Bratislavská vodárenská spoločnosť, a. s. ZMLUVA O DIELO 38k €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
FACTUM EXTREMUM SK, s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/47837519/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/47837519/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "47837519",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 4d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 4d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 3d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 3d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 3d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 3d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →