SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 RB Humenné s.r.o.

  • IČO47798017
  • DIČ2024099759
  • NACE8299 · Ost.pomocné obchod.čin.

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2014, so sídlom v Humenné, SK. Pôsobí v odvetví Ost.pomocné obchod.čin..

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 83/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 4 550 € Zisk -787 €
Zamestnanci 2 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
4 550 €
↘ -81.8% YoY
EBITDA · 2024
2 889 €
Čistý zisk · 2024
-787 €
Aktíva spolu
6 211 €
Zamestnanci
2
Kredit
A· 83/100
Vznik
2014
· 12 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-17
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 30 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
83 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 96
Profitabilita 30
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 10k 20k 30k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 4 550 € 2 889 € -787 € 6 211 € RUZ závierka
2023 25k € 4 339 € 742 € 10k € RUZ závierka
2022 27k € 7 111 € 659 € 10k € RUZ závierka
2021 17k € 4 511 € 694 € 17k € RUZ závierka
2020 -1 166 € -4 949 € 18k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby5 tis. €25 tis. €27 tis. €17 tis. €10 tis. €
EBITDA3 tis. €4 tis. €7 tis. €5 tis. €-1 tis. €3 tis. €
EBITDA marža63.5 %17.4 %26.2 %27.1 %32.4 %
Čistý zisk-787 €742 €659 €694 €-5 tis. €438 €
Aktíva spolu6 tis. €10 tis. €10 tis. €17 tis. €18 tis. €14 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

TZ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Tomáš Závadský
Od 2021-06-22
TZ
Konateľ
Tomáš Závadský
Od 2021-06-11
RZ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Róbert Závadský
Od 2017-11-11
Do 2021-06-21

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Róbert Závadský Konateľ 2017-10-27 2021-06-21
Róbert Závadský Konateľ 2017-10-27 2021-06-11
Ing. Viliam Gumenický Konateľ 2014-06-04 2017-11-10
Ing. Viliam Gumenický Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2014-06-04 2017-11-10
Ing. Viliam Gumenický Konateľ 2014-06-04 2017-10-27

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 10 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
RB Humenné s.r.o.RPO
Sídlo
Námestie slobody 4
Vznik
2014-06-04 · 12 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
47798017RPO
DIČ
2024099759FS
NACE
8299 · Ost.pomocné obchod.čin.
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Humenné
Krajina
SK
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
RB Humenné s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/47798017/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/47798017/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "47798017",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →