SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 VIREA s. r. o.
- IČO47797541
- DIČ2024104489
- IČ DPHSK2024104489
- NACE8299 · Ost.pomocné obchod.čin.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2014, so sídlom v Bratislava - mestská časť Nové Mesto, SK. Pôsobí v odvetví Ost.pomocné obchod.čin., 7 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Zvýšené riziko
Materiálne riziko
Kredit
C · 67/100
Stredné riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
170k €
Zisk -833 €
Zamestnanci
0
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
170k €
↘ -25.3% YoY
EBITDA · 2024
267 €
Čistý zisk · 2024
-833 €
Aktíva spolu
1.09mil. €
Zamestnanci
0
CRZ zmluvy
7
Σ 1.11 mil. €
Kredit
C· 67/100
Vznik
2014
· 12 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Zvýšené riziko
Prítomné tvrdé rizikové znaky — významný daňový nedoplatok, reštrukturalizácia alebo nespoľahlivý platiteľ DPH. Pred akýmkoľvek záväzkom je potrebné manuálne preverenie.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
94 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
C
67 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
96
Profitabilita
30
Stopa v CRZ
85
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 170k € | 267 € | -833 € | 1.09 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 228k € | 43k € | -4 895 € | 1.02 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 114k € | 2 031 € | -584 € | 953k € | RUZ závierka |
| 2021 | 207k € | 18k € | 13k € | 885k € | RUZ závierka |
| 2020 | 211k € | 5 366 € | 2 955 € | 751k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 170 tis. € | 228 tis. € | 114 tis. € | 207 tis. € | 211 tis. € | 397 tis. € |
| EBITDA | 267 € | 43 tis. € | 2 tis. € | 18 tis. € | 5 tis. € | 18 tis. € |
| EBITDA marža | 0.2 % | 18.9 % | 1.8 % | 8.7 % | 2.5 % | 4.5 % |
| Čistý zisk | -833 € | -5 tis. € | -584 € | 13 tis. € | 3 tis. € | 10 tis. € |
| Aktíva spolu | 1.09 M € | 1.02 M € | 953 tis. € | 885 tis. € | 751 tis. € | 718 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
II
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Igor Beneš
PV
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
PaedDr. Vladimír Jánoš
II
Konateľ
Ing. Igor Beneš
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| PaedDr. Vladimír Jánoš | Konateľ | 2017-08-23 | — |
| Ing. Igor Beneš | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2017-09-06 | 2022-10-20 |
| PaedDr. Vladimír Jánoš | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2017-09-06 | 2022-10-20 |
| PhDr. Lukáš Kocún | Konateľ | 2014-06-13 | 2017-09-05 |
| PhDr. Lukáš Kocún | Konateľ | 2014-06-13 | 2017-08-23 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Igor Beneš
Vladimír Jánoš
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
VIREA s. r. o.RPO
Sídlo
Račianska 66
Vznik
2014-06-13 · 12 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
47797541RPO
DIČ
2024104489FS
IČ DPH
SK2024104489 · aktívneFS
NACE
8299 · Ost.pomocné obchod.čin.
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Nové Mesto
Krajina
SK
IBAN
SK3211000000002945456823FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2023-03-24 | Mestská časť Bratislava - Devínska Nová Ves | Dodatok k zmluve o dielo | 326k € |
| 2022-12-08 | Mestská časť Bratislava - Devínska Nová Ves | Realizácia projektu - DOPLNENIE OBJEKTOV AREALU VPS | 310k € |
| 2023-09-14 | Mestská časť Bratislava - Devínska Nová Ves | Dodatok k zmluve o dielo | 215k € |
| 2022-08-24 | Mestská časť Bratislava - Karlova Ves | Navýšenie kapacity v MŠ Kolískova 14 prestavbou ubytovne na 1 triedu MŠ. | 134k € |
| 2020-02-18 | SLOVENSKÝ VODOHOSPODÁRSKY PODNIK, štátny podnik | Zmluva o dielo - Úprava stavebných otvorov pre montáž okien na 1 nadzemnom a 1 podzemnom podlaží AB BB, realizácia podkladu (sanácia v priestoroch „HONDA“) | 118k € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
VIREA s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/47797541/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/47797541/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "47797541", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →