SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 B-SOFT SLOVAKIA, s. r. o.

  • IČO47759771
  • DIČ2024099385
  • IČ DPHSK2024099385
  • NACE6290

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2014, so sídlom v Bratislava - mestská časť Staré Mesto, SK. Pôsobí v odvetví 6290, 5 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 100/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 3–4 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
557k €
↗ +68.8% YoY
EBITDA · 2025
410k €
Čistý zisk · 2025
304k €
Aktíva spolu
554k €
Zamestnanci
3–4
CRZ zmluvy
5
Σ 666k €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2014
· 12 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 96
Stopa v CRZ 75
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 202k 404k 612k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 557k € 410k € 304k € 554k € RUZ závierka
2024 330k € 196k € 127k € 574k € RUZ závierka
2023 420k € 291k € 199k € 490k € RUZ závierka
2022 309k € 174k € 116k € 1.1 mil. € RUZ závierka
2021 438k € 303k € 233k € 989k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby557 tis. €330 tis. €420 tis. €309 tis. €438 tis. €729 tis. €
EBITDA410 tis. €196 tis. €291 tis. €174 tis. €303 tis. €585 tis. €
EBITDA marža73.6 %59.6 %69.2 %56.1 %69.1 %80.3 %
Čistý zisk304 tis. €127 tis. €199 tis. €116 tis. €233 tis. €452 tis. €
Aktíva spolu554 tis. €574 tis. €490 tis. €1.10 M €989 tis. €816 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IV
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Viera Bezeková
Od 2022-12-20
MC
Konateľ
Michal Chamilla
Od 2017-06-06
IM
Konateľ
Ing. Martin Černý
Od 2019-02-25
Do 2020-10-09

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Martin Černý Konateľ 2019-02-25 2020-08-03
Ing. Martin Smutný Konateľ 2018-01-26 2019-05-22
Ing. Martin Smutný Konateľ 2018-01-26 2019-02-25
Ing. Dana Černá Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2017-06-15 2017-07-03
Ing. Martin Černý Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2017-06-15 2017-07-03
Ing. Viera Bezeková Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2017-06-15 2022-12-19
Dipl. Ing. Jakub Lachký Konateľ 2016-05-02 2017-07-03
Dipl. Ing. Jakub Lachký Konateľ 2016-05-02 2017-06-06
Ing. Dana Černá Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2014-05-23 2017-06-14

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Róbert Buza
od 2026-03-10
Markus Buza
od 2026-02-19
Martina Buzová
od 2026-02-19
Viktória Buzová
od 2026-02-19
Michal Chamilla
od 2026-02-19
Michal Šubín
od 2026-02-19
Frederik Buza
od 2024-04-25
Róber Buza
od 2024-10-18 · do 2026-03-10
Frederik Buza
od 2022-02-15 · do 2024-04-25
Markus Buza
od 2022-02-15 · do 2026-02-19
Martina Buzová
od 2022-02-15 · do 2026-02-19
Viktória Buzová
od 2022-02-15 · do 2026-02-19
Michal Chamilla
od 2022-02-15 · do 2026-02-19
Adam Kubiš
od 2022-02-15 · do 2024-10-18
Michal Šubín
od 2022-02-15 · do 2026-02-19
Adam Kubiš
od 2019-07-15 · do 2020-04-23
Frederik Buza
od 2017-12-08 · do 2022-02-15
Adam Kubiš
od 2017-12-08 · do 2019-07-15
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
B-SOFT SLOVAKIA, s. r. o.RPO
Sídlo
Matúšova 7106/56
Vznik
2014-05-23 · 12 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
47759771RPO
DIČ
2024099385FS
IČ DPH
SK2024099385 · aktívneFS
NACE
6290
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Staré Mesto
Krajina
SK
IBAN
SK3202000000003834691059FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
5 zmlúv 666k € celková hodnota 2026-04-29 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2026-04-29 Bratislavská vodárenská spoločnosť, a. s. Podpora prevádzky a údržba IS Previs 354k €
2025-02-06 Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s. Dodatok č. 1 k Licenčnej zmluve č. 93282/2021 o použití diela podľa § 65 zákona 185/2015 Z. z. Autorský zákon zo dňa 10.12.2021 150k €
2024-03-25 Bratislavská vodárenská spoločnosť, a. s. Poskytovanie služieb podpory a údržby informačného systému PrevIS 81k €
2025-06-30 Bratislavská vodárenská spoločnosť, a. s. Poskytovanie služieb podpory a údržby informačného systému PrevIS 61k €
2024-03-13 Oravská vodárenská spoločnosť, a.s. alebo v skratke OVS, a.s. Dodatok č. 2 k Zmluve o poskytnutí služieb 20k €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
B-SOFT SLOVAKIA, s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/47759771/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/47759771/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "47759771",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 4d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 4d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 4d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 4d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 4d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →