SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 Binary Confidence s.r.o.

  • IČO47754346
  • DIČ2024088638
  • IČ DPHSK2024088638
  • LEI097900CAKA0000234715
  • NACE6220

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2014, so sídlom v Bratislava, SK. Pôsobí v odvetví 6220, 13 verejných zmlúv v CRZ, 1 projektov z EÚ fondov.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 95/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 1.27 mil. € Zisk 3 773 €
Zamestnanci 10–19 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
1.27mil. €
↘ -45.7% YoY
EBITDA · 2024
117k €
Čistý zisk · 2024
3 773 €
Aktíva spolu
1.78mil. €
Zamestnanci
10–19
CRZ zmluvy
13
Σ 3.45 mil. €
EU projekty
1
Σ 194k €
Kredit
A+· 95/100
Vznik
2014
· 12 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 423 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A+
95 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 96
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 849k 2M 3M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 1.27 mil. € 117k € 3 773 € 1.78 mil. € RUZ závierka
2023 2.34 mil. € 104k € 56k € 2.65 mil. € RUZ závierka
2022 810k € 79k € 12k € 236k € RUZ závierka
2021 678k € 119k € 42k € 304k € RUZ závierka
2020 431k € 90k € 13k € 302k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby1.27 M €2.34 M €810 tis. €678 tis. €431 tis. €336 tis. €
EBITDA117 tis. €104 tis. €79 tis. €119 tis. €90 tis. €70 tis. €
EBITDA marža9.2 %4.4 %9.7 %17.5 %21 %20.9 %
Čistý zisk4 tis. €56 tis. €12 tis. €42 tis. €13 tis. €411 €
Aktíva spolu1.78 M €2.65 M €236 tis. €304 tis. €302 tis. €264 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

JA
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ján Andraško
Od 2022-11-11
PD
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Pavol Draxler
Od 2022-09-28
PK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Peter Kleinert
Od 2022-09-28

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Tomáš Zaťko Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2022-05-25
Ján Andraško Konateľ 2021-01-08
Katarína Andrašková Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2022-09-28 2022-11-10
Pavol Draxler Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2018-04-20 2022-09-27
Pavol Draxler Konateľ 2018-04-12 2021-02-08
Pavol Draxler Konateľ 2018-04-12 2021-01-08
Katarína Andrašková Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2016-04-29 2022-09-27
Milan Kurota Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2016-04-29 2018-04-19
Ján Andraško Konateľ 2014-05-08 2015-01-21

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Ján Andraško
od 2023-02-20
Tomáš Zaťko
od 2023-02-20
Pavol Draxler
od 2018-04-25
Peter Kleinert
od 2018-02-01
Katarína Andrašková
od 2021-06-01 · do 2023-02-20
Katarína Andrašková
od 2018-02-01 · do 2021-06-01
Milan Kurota
od 2018-02-01 · do 2018-04-25
Tomáš Zaťko
od 2018-02-01 · do 2023-02-20
Katarína Andrašková
od 2017-01-31 · do 2017-09-24
Petra Divekyová
od 2017-01-31 · do 2017-09-24
Peter Kleinert
od 2017-01-31 · do 2017-09-24
Milan Kurota
od 2017-01-31 · do 2017-09-24
Tomáš Zaťko
od 2017-01-31 · do 2017-09-24
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 15 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
Binary Confidence s.r.o.RPO
Sídlo
Špitálska 53
Vznik
2014-05-08 · 12 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
47754346RPO
DIČ
2024088638FS
IČ DPH
SK2024088638 · aktívneFS
LEI
097900CAKA0000234715GLEIF
NACE
6220
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava
Krajina
SK
IBAN
SK2511000000002947125155FS
Bankové účty
3 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
13 zmlúv 3.45 mil. € celková hodnota 2026-02-10 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2023-06-07 Ministerstvo investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie Slovenskej republiky ZMLUVA O DIELO, O ROZVOJI DIELA A ÚDRŽBE DIELA 1.99 mil. €
2026-02-10 Slovenská technická univerzita v Bratislave Zmluva o dielo č. 0301/0017/26 671k €
2025-10-10 Ministerstvo investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie Slovenskej republiky ZMLUVA NA LICENČNÝ MODUL 603k €
2018-02-27 Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky v zastúpení Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky Zmluva o poskytnutí nenávratného finančného príspevku 161k €
2023-04-26 Sociálna poisťovňa, ústredie Zmluva 120k €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Binary Confidence s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/47754346/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/47754346/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "47754346",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 4d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 4d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 4d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 4d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 4d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →