SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 AR DESIGN, s.r.o.
- IČO47706031
- DIČ2024047135
- IČ DPHSK2024047135
- NACE4763 · Maloobch.s audio.nahráv.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2014, so sídlom v Poprad, SK. Pôsobí v odvetví Maloobch.s audio.nahráv..
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 85/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
3–4
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
261k €
↗ +10.5% YoY
EBITDA · 2024
2 377 €
Čistý zisk · 2024
-2 355 €
Aktíva spolu
177k €
Zamestnanci
3–4
Kredit
A· 85/100
Vznik
2014
· 12 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
96
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 261k € | 2 377 € | -2 355 € | 177k € | RUZ závierka |
| 2023 | 236k € | -14k € | -17k € | 136k € | RUZ závierka |
| 2022 | 321k € | 9 136 € | 6 677 € | 172k € | RUZ závierka |
| 2021 | 143k € | 43k € | 39k € | 99k € | RUZ závierka |
| 2020 | 127k € | -55k € | -59k € | 121k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 261 tis. € | 236 tis. € | 321 tis. € | 143 tis. € | 127 tis. € | 128 tis. € |
| EBITDA | 2 tis. € | -14 tis. € | 9 tis. € | 43 tis. € | -55 tis. € | -53 tis. € |
| EBITDA marža | 0.9 % | -6 % | 2.8 % | 29.9 % | -43.6 % | -41.5 % |
| Čistý zisk | -2 tis. € | -17 tis. € | 7 tis. € | 39 tis. € | -59 tis. € | -56 tis. € |
| Aktíva spolu | 177 tis. € | 136 tis. € | 172 tis. € | 99 tis. € | 121 tis. € | 146 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IF
Konateľ
Igor Frič
AR
Konateľ
Andrea Rennerová
AR
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Andrea Rennerová
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Igor Frič | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-05-26 | 2025-11-27 |
| Igor Frič | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2019-11-06 | 2022-05-25 |
| Andrea Rennerová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2014-03-07 | 2022-10-21 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
AR DESIGN, s.r.o.RPO
Sídlo
Železničná 1083/7
Vznik
2014-03-07 · 12 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
47706031RPO
DIČ
2024047135FS
IČ DPH
SK2024047135 · aktívneFS
NACE
4763 · Maloobch.s audio.nahráv.
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Poprad
Krajina
SK
IBAN
SK0402000000003870788755FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2020-12-16 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Poprad | Dodatok č. 1 k D O H O D E číslo: 20/36/54E/3607 o poskytnutí finančného príspevku – Opatrenie č. 3A v rámci projektu „Prvá pomoc“ podľa § 54 ods. 1 písm. e) zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení n | 0 € |
| 2020-12-16 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Poprad | D O H O D A o ukončení dohody č. 20/36/54E/571 zo dňa 29.04.2020 | 0 € |
| 2020-07-17 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Poprad | D O H O D A číslo: 20/36/54E/3607 o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 3A podľa § 54 ods. 1 písm. e) zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predp | 0 € |
| 2020-04-29 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Poprad | Dohoda o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 1 | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
AR DESIGN, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/47706031/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/47706031/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "47706031", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →