SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 Global Forest s.r.o.
- IČO47703725
- DIČ2024047608
- IČ DPHSK2024047608
- NACE0161 · Služ.súvis.s pestovaním
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2014, so sídlom v Oravský Podzámok, SK. Pôsobí v odvetví Služ.súvis.s pestovaním.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 87/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
5–9
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
527k €
↘ -20.9% YoY
EBITDA · 2025
193k €
Čistý zisk · 2025
14k €
Aktíva spolu
564k €
Zamestnanci
5–9
Kredit
A· 87/100
Vznik
2014
· 12 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
156 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A
87 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
96
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 527k € | 193k € | 14k € | 564k € | RUZ závierka |
| 2024 | 666k € | 216k € | 2 744 € | 498k € | RUZ závierka |
| 2023 | 600k € | 218k € | -2 038 € | 521k € | RUZ závierka |
| 2022 | 654k € | 204k € | -881 € | 654k € | RUZ závierka |
| 2021 | 685k € | 276k € | 68k € | 655k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 527 tis. € | 666 tis. € | 600 tis. € | 654 tis. € | 685 tis. € | 493 tis. € |
| EBITDA | 193 tis. € | 216 tis. € | 218 tis. € | 204 tis. € | 276 tis. € | 220 tis. € |
| EBITDA marža | 36.7 % | 32.4 % | 36.3 % | 31.1 % | 40.2 % | 44.6 % |
| Čistý zisk | 14 tis. € | 3 tis. € | -2 tis. € | -881 € | 68 tis. € | 99 tis. € |
| Aktíva spolu | 564 tis. € | 498 tis. € | 521 tis. € | 654 tis. € | 655 tis. € | 568 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
AŽ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Anton Žitniak
AŽ
Konateľ
Anton Žitniak
AŽ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Anton Žitniak
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Anton Žitniak | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2014-05-28 | 2019-03-14 |
| Anton Žitniak | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2014-05-28 | 2019-03-14 |
| Peter Žitniak | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2014-05-28 | 2019-03-14 |
| Anton Žitniak | Konateľ | 2014-05-05 | 2019-03-01 |
| Anton Žitniak | Konateľ | 2014-05-05 | 2019-03-14 |
| Peter Žitniak | Konateľ | 2014-05-05 | 2019-03-14 |
| Peter Žitniak | Konateľ | 2014-05-05 | 2019-03-01 |
| JUDr. Rastislav Paučo | Konateľ | 2014-03-01 | 2014-05-05 |
| JUDr. Rastislav Paučo | Konateľ | 2014-03-01 | 2014-05-27 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (2)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Anton Žitniak
Anton Žitniak
Anton Žitniak
Peter Žitniak
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
Global Forest s.r.o.RPO
Sídlo
370
Vznik
2014-03-01 · 12 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
47703725RPO
DIČ
2024047608FS
IČ DPH
SK2024047608 · aktívneFS
NACE
0161 · Služ.súvis.s pestovaním
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Oravský Podzámok
Krajina
SK
IBAN
SK9009000000005059727127FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2019-07-01 | Pôdohospodárska platobná agentúra | Zmluva o poskytnutí nenávratného finančného príspevku č. 086ZA260041 | 199k € |
| 2018-10-29 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Dolný Kubín | D O H O D A číslo: 18/20/054/37 o poskytnutí finančných príspevkov na mentorované zapracovanie a prax u zamestnávateľa, ktorý na tento účel vytvorí pracovné miesto podľa § 54 ods. 1 písm. a) zákona č. 5/2004 Z. z o službách zamestnanosti a o zmene a d | 6 267 € |
| 2015-03-26 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Dolný Kubín | Dohoda o poskytnutí príspevku na podporu vytvorenia pracovného miesta v prvom pravidelne platenom zamestnaní | 6 034 € |
| 2016-12-22 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Dolný Kubín | D O H O D A č. 16 /20/054/63 - PZ o poskytnutí finančných príspevkov na mentorované zapracovanie a prax u zamestnávateľa, | 2 875 € |
| 2017-06-27 | Technická univerzita vo Zvolene | Dohoda o umiestnení študenta na prevádzkovú prax | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Global Forest s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/47703725/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/47703725/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "47703725", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →