🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Nitra · SK

TONAL spol. s r.o.

IČO47693517DIČ2024100507IČ DPHSK2024100507NACE4335EST.2014 · 12r.
Compliance · Štandardný profilKredit · A+ · 94/10010–19 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Štandardný profil
Všetky rizikové kontroly v poriadku. Štandardný onboarding.
Prečo? Bez rizikových signálov.
BonitaA+ · 94/100
A+
94/100
Najvyššia bonita · veľmi nízke riziko zlyhania v 12 mes.
↑ Lepšie než median odvetvia
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
1.73mil. €
↗ +63.0% YoY
EBITDA · 2025
70k €
Čistý zisk · 2025
33k €
Aktíva spolu
457k €
Zamestnanci
10–19
CRZ zmluvy
3
Σ 228k €
Kredit
A+· 94/100
Vznik
2014
· 12 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-17
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A+
94 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 96
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 65
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
TONAL spol. s r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 629k 1M 2M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 1.73 mil. € 70k € 33k € 457k € RUZ závierka
2024 1.06 mil. € 66k € 34k € 366k € RUZ závierka
2023 720k € 22k € 8 561 € 175k € RUZ závierka
2022 391k € 26k € 19k € 90k € RUZ závierka
2021 299k € 4 524 € 2 422 € 47k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby1.73 M €1.06 M €720 tis. €391 tis. €299 tis. €217 tis. €
EBITDA70 tis. €66 tis. €22 tis. €26 tis. €5 tis. €-12 tis. €
EBITDA marža4.1 %6.2 %3 %6.6 %1.5 %-5.5 %
Čistý zisk33 tis. €34 tis. €9 tis. €19 tis. €2 tis. €-16 tis. €
Aktíva spolu457 tis. €366 tis. €175 tis. €90 tis. €47 tis. €73 tis. €
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
3 zmlúv 228k € celková hodnota 2025-11-10 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2025-11-10 Obec Červený Hrádok Zmluva o dielo uzavretá v súlade so znením § 536 a nasl. zákona č.513/1991 Zb. Obchodného zákonníka v platnom znení medzi zmluvnými stranami 208k €
2024-07-17 Centrum pre deti a rodiny Kolíňany Zmluva o dielo č. 2/2024 19k €
2025-08-13 Centrum pre deti a rodiny Kolíňany Zmluva o dielo č. 1/2025 0 €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IT
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Tomáš Nagy
Od 2022-05-23
AV
Konateľ
Aleš Vlček
Od 2014-05-22
AV
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Aleš Vlček
Od 2014-05-22

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Tomáš Nagy Konateľ 2014-05-22
Ing. Tomáš Nagy Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2014-05-22 2022-05-22

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Tomáš Nagy
od 2019-05-21
Aleš Vlček
od 2019-05-21
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
TONAL spol. s r.o.RPO
Sídlo
Ďurčanského 15
Vznik
2014-05-22 · 12 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
47693517RPO
DIČ
2024100507FS
IČ DPH
SK2024100507 · aktívneFS
NACE
4335
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Nitra
Krajina
SK
IBAN
SK4175000000004026865262FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/47693517/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/47693517/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "47693517",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.