SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 AUMOSY s. r. o.
- IČO47675683
- DIČ2024044572
- IČ DPHSK2024044572
- NACE6820 · Prenájom vlast.nehnuteľ.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2014, so sídlom v Veľký Meder, SK. Pôsobí v odvetví Prenájom vlast.nehnuteľ., 2 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Zvýšené riziko
Materiálne riziko
Kredit
D · 44/100
Zvýšené riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
383k €
Zisk -2 960 €
Zamestnanci
1
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
383k €
↗ +11.4% YoY
EBITDA · 2024
55k €
Čistý zisk · 2024
-2 960 €
Aktíva spolu
559k €
Zamestnanci
1
CRZ zmluvy
2
Σ 11k €
Kredit
D· 44/100
Vznik
2014
· 12 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Zvýšené riziko
Prítomné tvrdé rizikové znaky — významný daňový nedoplatok, reštrukturalizácia alebo nespoľahlivý platiteľ DPH. Pred akýmkoľvek záväzkom je potrebné manuálne preverenie.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
14k €
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
D
44 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
30
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
96
Profitabilita
30
Stopa v CRZ
60
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 383k € | 55k € | -2 960 € | 559k € | RUZ závierka |
| 2023 | 344k € | 7 766 € | -36k € | 513k € | RUZ závierka |
| 2022 | 82k € | 30k € | 3 543 € | 465k € | RUZ závierka |
| 2021 | 66k € | 42k € | -2 102 € | 388k € | RUZ závierka |
| 2020 | 66k € | 18k € | -35k € | 442k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 383 tis. € | 344 tis. € | 82 tis. € | 66 tis. € | 66 tis. € | 158 tis. € |
| EBITDA | 55 tis. € | 8 tis. € | 30 tis. € | 42 tis. € | 18 tis. € | 57 tis. € |
| EBITDA marža | 14.4 % | 2.3 % | 37.1 % | 63.6 % | 27.6 % | 36.1 % |
| Čistý zisk | -3 tis. € | -36 tis. € | 4 tis. € | -2 tis. € | -35 tis. € | 11 tis. € |
| Aktíva spolu | 559 tis. € | 513 tis. € | 465 tis. € | 388 tis. € | 442 tis. € | 488 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
LK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ladislav Kovács
LK
Konateľ
Ladislav Kovács
LK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ladislav Kovács
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Eva Kovács | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2014-07-09 | 2015-06-04 |
| Eva Kovács | Konateľ | 2014-06-18 | 2015-06-04 |
| Eva Kovács | Konateľ | 2014-06-18 | 2015-05-07 |
| Gabriela Podmajerská | Konateľ | 2014-02-26 | 2014-07-08 |
| Gabriela Podmajerská | Konateľ | 2014-02-26 | 2014-06-18 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
AUMOSY s. r. o.RPO
Sídlo
Bratislavská cesta 1020/78
Vznik
2014-02-26 · 12 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
47675683RPO
DIČ
2024044572FS
IČ DPH
SK2024044572 · aktívneFS
NACE
6820 · Prenájom vlast.nehnuteľ.
NUTS región
Trnavský kraj
Obec
Veľký Meder
Krajina
SK
IBAN
SK4575000000004027214875FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2022-03-23 | Obec Trhová Hradská | Dohoda o ukončení nájomného vzťahu a o vysporiadaní finančných vzťahov | 11k € |
| 2024-07-03 | Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s. | Uznanie záväzku a dohoda o splátkach | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
AUMOSY s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/47675683/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/47675683/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "47675683", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →