SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 DAMA Company s. r. o.

  • IČO47611880
  • DIČ2023987878
  • IČ DPHSK2023987878
  • NACE2599 · Výroba ost.kovových výr.

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2014, so sídlom v Nové Mesto nad Váhom, SK. Pôsobí v odvetví Výroba ost.kovových výr., 4 verejných zmlúv v CRZ, 1 projektov z EÚ fondov.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 92/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 298k € Zisk -3 326 €
Zamestnanci 2 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
298k €
↘ -78.0% YoY
EBITDA · 2025
224k €
Čistý zisk · 2025
-3 326 €
Aktíva spolu
1.41mil. €
Zamestnanci
2
CRZ zmluvy
4
Σ 16k €
EU projekty
1
Σ 301k €
Kredit
A+· 92/100
Vznik
2014
· 12 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
92 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 96
Profitabilita 30
Stopa v CRZ 70
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 729k 1M 2M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 298k € 224k € -3 326 € 1.41 mil. € RUZ závierka
2024 1.35 mil. € 245k € -4 708 € 1.71 mil. € RUZ závierka
2023 1.87 mil. € 455k € 246k € 1.81 mil. € RUZ závierka
2022 2.01 mil. € 335k € 176k € 1.09 mil. € RUZ závierka
2021 1.36 mil. € 159k € -48k € 1.21 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby298 tis. €1.35 M €1.87 M €2.01 M €1.36 M €1.06 M €
EBITDA224 tis. €245 tis. €455 tis. €335 tis. €159 tis. €298 tis. €
EBITDA marža75.1 %18.1 %24.3 %16.7 %11.7 %28 %
Čistý zisk-3 tis. €-5 tis. €246 tis. €176 tis. €-48 tis. €67 tis. €
Aktíva spolu1.41 M €1.71 M €1.81 M €1.09 M €1.21 M €1.21 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

LD
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Lenka Dadíková
Od 2023-06-24
LD
Konateľ
Lenka Dadíková
Od 2016-10-05
PD
Konateľ
Pavol Dadík
Od 2016-10-05

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Jozef Machala Konateľ 2014-01-11
Lenka Dadíková Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2018-03-24 2023-06-23
Jozef Machala Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2014-01-11 2018-03-23

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Lenka Dadíková
od 2018-07-30 · do 2019-01-28
Jozef Machala
od 2017-03-24 · do 2018-07-30
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
DAMA Company s. r. o.RPO
Sídlo
Pri Klanečnici 9/2625
Vznik
2014-01-11 · 12 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
47611880RPO
DIČ
2023987878FS
IČ DPH
SK2023987878 · aktívneFS
NACE
2599 · Výroba ost.kovových výr.
NUTS región
Trenčiansky kraj
Obec
Nové Mesto nad Váhom
Krajina
SK
IBAN
SK7275000000004028763091FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
4 zmlúv 16k € celková hodnota 2025-05-14 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2018-02-12 Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU Číslo zmluvy: VaI/DP/2016/1.2.2-02/F757 135k €
2024-10-21 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Nové Mesto nad Váhom Dohoda - Právo na prvé zamestnanie 7 911 €
2024-08-26 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Nové Mesto nad Váhom Dohoda - Právo na prvé zamestnanie 7 911 €
2025-05-14 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Nové Mesto nad Váhom Dodatok ŠR 0 €
2025-05-14 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Nové Mesto nad Váhom Dodatok ŠR 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
DAMA Company s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/47611880/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/47611880/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "47611880",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 4d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 4d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 4d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 4d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 3d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 4d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →