SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Zvýšené riziko

🇸🇰 LINIMAK, s.r.o.

  • IČO47602236
  • DIČ2023988516
  • NACE2599 · Výroba ost.kovových výr.

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2014, so sídlom v Volkovce, SK. Pôsobí v odvetví Výroba ost.kovových výr..

Compliance Zvýšené riziko Materiálne riziko
Kredit E · 38/100 Vysoké riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2020 Bez účtovných závierok
Zamestnanci 0 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
EBITDA · 2020
-1 186 €
Čistý zisk · 2020
-1 415 €
Aktíva spolu
58k €
Zamestnanci
0
Kredit
E· 38/100
Vznik
2014
· 12 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Zvýšené riziko

Prítomné tvrdé rizikové znaky — významný daňový nedoplatok, reštrukturalizácia alebo nespoľahlivý platiteľ DPH. Pred akýmkoľvek záväzkom je potrebné manuálne preverenie.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) 44k €
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
E
38 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 30
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 96
Profitabilita 30
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 97k 194k 293k 2016 2017 2018 2019 2020
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2020 -1 186 € -1 415 € 58k € RUZ závierka
2019 90k € -2 373 € -2 773 € 58k € RUZ závierka
2018 86k € 1 327 € -7 665 € 120k € RUZ závierka
2017 236k € 22k € 1 146 € 114k € RUZ závierka
2016 267k € 12k € 4 214 € 182k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202020192018201720162015
Tržby90 tis. €86 tis. €236 tis. €267 tis. €164 tis. €
EBITDA-1 tis. €-2 tis. €1 tis. €22 tis. €12 tis. €14 tis. €
EBITDA marža-2.6 %1.6 %9.4 %4.4 %8.3 %
Čistý zisk-1 tis. €-3 tis. €-8 tis. €1 tis. €4 tis. €9 tis. €
Aktíva spolu58 tis. €58 tis. €120 tis. €114 tis. €182 tis. €92 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

MM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mário Michňa
Od 2022-05-23
MM
Konateľ
Mário Michňa
Od 2014-01-08
MM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mário Michňa
Od 2014-01-08
Do 2022-05-22

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 10 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
LINIMAK, s.r.o.RPO
Sídlo
Hlavná 232/28
Vznik
2014-01-08 · 12 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
47602236RPO
DIČ
2023988516FS
NACE
2599 · Výroba ost.kovových výr.
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Volkovce
Krajina
SK
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
3 zmlúv
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2017-05-29 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Nitra Dohoda č. 17/16/059/4 o poskytnutí príspevku na činnosť pracovného asistenta podľa § 59 zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov 6 756 €
2018-03-16 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Nitra Dohoda č.18/16/060/87 o poskytnutí príspevku na úhadu prevádzkových nákladov CHD/CHP podľa § 60 ods. 2 zákona č. 5/2004 Z.z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov na kalendárny rok 2018 6 253 €
2018-07-18 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Nitra Dohoda o ukončení právnych vzťahov vyplývajúcich z dohody č. 18/16/060/87 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
LINIMAK, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/47602236/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/47602236/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "47602236",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →