SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 TCP/IP s. r. o.
- IČO47601809
- DIČ2023971378
- IČ DPHSK2023971378
- NACE7020
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2013, so sídlom v Piešťany, SK. Pôsobí v odvetví 7020.
Compliance
Enhanced due diligence
Rozšírená previerka
Kredit
A · 85/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
57k €
Zisk 67k €
Zamestnanci
0
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
57k €
↗ +4.4% YoY
EBITDA · 2024
56k €
Čistý zisk · 2024
67k €
Aktíva spolu
1.14mil. €
Zamestnanci
0
Kredit
A· 85/100
Vznik
2013
· 13 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Enhanced due diligence
Detegované mäkké signály — politicky exponované osoby, súdna história alebo daňový nedoplatok. Pred nadviazaním obchodného vzťahu odporúčame rozšírenú hĺbkovú kontrolu.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
1 587 €
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
22 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
30
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 57k € | 56k € | 67k € | 1.14 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 54k € | 12k € | 1.65 mil. € | 1.73 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 40k € | 40k € | 28k € | 225k € | RUZ závierka |
| 2021 | 44k € | 44k € | 42k € | 243k € | RUZ závierka |
| 2020 | 96k € | 96k € | 78k € | 220k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 57 tis. € | 54 tis. € | 40 tis. € | 44 tis. € | 96 tis. € | 6 tis. € |
| EBITDA | 56 tis. € | 12 tis. € | 40 tis. € | 44 tis. € | 96 tis. € | 4 tis. € |
| EBITDA marža | 98 % | 21.3 % | 99.3 % | 99.8 % | 100 % | 63.3 % |
| Čistý zisk | 67 tis. € | 1.65 M € | 28 tis. € | 42 tis. € | 78 tis. € | 7 tis. € |
| Aktíva spolu | 1.14 M € | 1.73 M € | 225 tis. € | 243 tis. € | 220 tis. € | 109 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
TČ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Tomáš Červenka
TČ
Konateľ
Tomáš Červenka
TČ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Tomáš Červenka
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Tomáš Červenka | Konateľ | 2013-12-14 | 2023-10-20 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
TCP/IP s. r. o.RPO
Sídlo
Stromová 1
Vznik
2013-12-14 · 13 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
47601809RPO
DIČ
2023971378FS
IČ DPH
SK2023971378 · aktívneFS
NACE
7020
NUTS región
Trnavský kraj
Obec
Piešťany
Krajina
SK
IBAN
SK0383300000002700909943FS
Bankové účty
4 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
TCP/IP s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/47601809/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/47601809/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "47601809", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →