SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 AUROVEA s.r.o.
- IČO47600209
- DIČ2023991882
- IČ DPHSK2023991882
- NACE4619 · Sprostr.obch.s rozl.tov.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2013, so sídlom v Komjatice, SK. Pôsobí v odvetví Sprostr.obch.s rozl.tov..
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 85/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
5–9
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
959k €
↘ -3.8% YoY
EBITDA · 2024
70k €
Čistý zisk · 2024
15k €
Aktíva spolu
888k €
Zamestnanci
5–9
Kredit
A· 85/100
Vznik
2013
· 13 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 959k € | 70k € | 15k € | 888k € | RUZ závierka |
| 2023 | 997k € | 61k € | 17k € | 858k € | RUZ závierka |
| 2022 | 1 mil. € | 61k € | 12k € | 876k € | RUZ závierka |
| 2021 | 899k € | 56k € | 18k € | 819k € | RUZ závierka |
| 2020 | 906k € | 31k € | 9 902 € | 815k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 959 tis. € | 997 tis. € | 1.00 M € | 899 tis. € | 906 tis. € | 892 tis. € |
| EBITDA | 70 tis. € | 61 tis. € | 61 tis. € | 56 tis. € | 31 tis. € | 61 tis. € |
| EBITDA marža | 7.3 % | 6.1 % | 6.1 % | 6.2 % | 3.4 % | 6.9 % |
| Čistý zisk | 15 tis. € | 17 tis. € | 12 tis. € | 18 tis. € | 10 tis. € | 39 tis. € |
| Aktíva spolu | 888 tis. € | 858 tis. € | 876 tis. € | 819 tis. € | 815 tis. € | 542 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
EŠ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Eva Šafárová
MČ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Marie Černá
EŠ
Konateľ
Eva Šafárová
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Marie Černá | Konateľ | 2023-03-09 | — |
| Ing. Peter Barát | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-05-23 | — |
| Ing. Peter Barát | Konateľ | 2013-12-24 | — |
| Ing. Peter Barát | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2013-12-24 | 2022-05-22 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
AUROVEA s.r.o.RPO
Sídlo
Dolná 1428
Vznik
2013-12-24 · 13 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
47600209RPO
DIČ
2023991882FS
IČ DPH
SK2023991882 · aktívneFS
NACE
4619 · Sprostr.obch.s rozl.tov.
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Komjatice
Krajina
SK
IBAN
CZ3103000000000270204185FS
Bankové účty
3 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2021-02-24 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Nové Zámky | Dohoda o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu "Prvá pomoc" podľa § 54 ods. 1 písm. e) zákona č. 5/2004 Z.z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
AUROVEA s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/47600209/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/47600209/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "47600209", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →