SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 Baucona, s.r.o.
- IČO47599162
- DIČ2023996480
- IČ DPHSK2023996480
- NACE4100
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2014, so sídlom v Považská Bystrica, SK. Pôsobí v odvetví 4100.
Compliance
Zvýšené riziko
Materiálne riziko
Kredit
E · 20/100
Vysoké riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2018
1.3 mil. €
Zisk 14k €
Zamestnanci
0
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2018
1.3mil. €
↗ +195.9% YoY
EBITDA · 2018
18k €
Čistý zisk · 2018
14k €
Aktíva spolu
211k €
Zamestnanci
0
Kredit
E· 20/100
Vznik
2014
· 12 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Zvýšené riziko
Prítomné tvrdé rizikové znaky — významný daňový nedoplatok, reštrukturalizácia alebo nespoľahlivý platiteľ DPH. Pred akýmkoľvek záväzkom je potrebné manuálne preverenie.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
208 €
Dlh zdravotnej poisťovne
389 €
Dlh sociálnej poisťovne
1 049 €
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
E
20 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
30
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
96
Profitabilita
90
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2018 | 1.3 mil. € | 18k € | 14k € | 211k € | RUZ závierka |
| 2017 | 440k € | 11k € | 6 191 € | 88k € | RUZ závierka |
| 2016 | 10k € | 718 € | 159 € | 10k € | RUZ závierka |
| 2015 | 34k € | 3 351 € | 2 592 € | 9 371 € | RUZ závierka |
| 2014 | — | — | — | 5 000 € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 1.30 M € | 440 tis. € | 10 tis. € | 34 tis. € | — |
| EBITDA | 18 tis. € | 11 tis. € | 718 € | 3 tis. € | — |
| EBITDA marža | 1.4 % | 2.5 % | 7 % | 9.7 % | — |
| Čistý zisk | 14 tis. € | 6 tis. € | 159 € | 3 tis. € | — |
| Aktíva spolu | 211 tis. € | 88 tis. € | 10 tis. € | 9 tis. € | 5 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
MB
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Martin Blaško
MB
Konateľ
Martin Blaško
MB
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Martin Blaško
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Oto Tunega | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2015-03-27 | 2017-03-29 |
| Oto Tunega | Konateľ | 2015-03-04 | 2017-03-01 |
| Oto Tunega | Konateľ | 2015-03-04 | 2017-03-29 |
| Bc. Peter Kucej | Konateľ | 2014-01-24 | 2015-03-26 |
| Bc. Peter Kucej | Konateľ | 2014-01-24 | 2015-03-04 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
Baucona, s.r.o.RPO
Sídlo
Zemiansky Kvašov 82
Vznik
2014-01-24 · 12 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
47599162RPO
DIČ
2023996480FS
IČ DPH
SK2023996480 · aktívneFS
NACE
4100
NUTS región
Trenčiansky kraj
Obec
Považská Bystrica
Krajina
SK
IBAN
SK0475000000004020889079FS
Bankové účty
3 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Baucona, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
2026-03-24
Oznámenie o predpoklade úpadku spoločnosti.
Okresný súd Trenčín podľa § 309g Civilného mimosporového poriadku oznamuje predpoklad úpadku obchodnej spoločnosti Baucona, s.r.o. so sídlom Zemiansky Kvašov 82, 017 01 Považská Bystrica, IČO 47 599 162.
Okresný súd Trenčín poučuje veriteľov spoločnosti, osoby, ktoré majú právo na likvidačný zostatok, a iné orgány a osoby dotknuté zrušením spoločnosti, že ak do šiestich mesiacov od zverejnenia tohto oznámenia v Obchodnom vestníku nebude podaný návrh
bankruptcy
2025-09-23
Oznámenie o zrušení spoločnosti
Okresný súd Trenčín podľa § 309e Civilného mimosporového poriadku oznamuje, že uznesením č. k. 40CbR/28/2025-9 zo dňa 31.07.2025 zrušil obchodnú spoločnosť Baucona, s.r.o. so sídlom Zemiansky Kvašov 82, 017 01 Považská Bystrica, IČO 47 599 162. Uznesenie nadobudlo právoplatnosť dňa 16.08.2025.
bankruptcy
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/47599162/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/47599162/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "47599162", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →