SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 Hrachostav s.r.o.
- IČO47592559
- DIČ2024003685
- IČ DPHSK2024003685
- NACE4100
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2014, so sídlom v Sereď, SK. Pôsobí v odvetví 4100, 16 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 94/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
5–9
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
713k €
↗ +20.4% YoY
EBITDA · 2024
105k €
Čistý zisk · 2024
14k €
Aktíva spolu
641k €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
16
Σ 1.69 mil. €
Kredit
A+· 94/100
Vznik
2014
· 12 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A+
94 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
96
Stopa v CRZ
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 713k € | 105k € | 14k € | 641k € | RUZ závierka |
| 2023 | 592k € | 44k € | 16k € | 528k € | RUZ závierka |
| 2022 | 642k € | 52k € | 18k € | 479k € | RUZ závierka |
| 2021 | 569k € | 20k € | -3 426 € | 326k € | RUZ závierka |
| 2020 | 691k € | 58k € | 25k € | 184k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 713 tis. € | 592 tis. € | 642 tis. € | 569 tis. € | 691 tis. € | 762 tis. € |
| EBITDA | 105 tis. € | 44 tis. € | 52 tis. € | 20 tis. € | 58 tis. € | 80 tis. € |
| EBITDA marža | 14.7 % | 7.4 % | 8.1 % | 3.5 % | 8.4 % | 10.5 % |
| Čistý zisk | 14 tis. € | 16 tis. € | 18 tis. € | -3 tis. € | 25 tis. € | 27 tis. € |
| Aktíva spolu | 641 tis. € | 528 tis. € | 479 tis. € | 326 tis. € | 184 tis. € | 236 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
MH
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Miloš Hracho
MH
Konateľ
Miloš Hracho
MH
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Miloš Hracho
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (2)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Miloš Hracho
Miloš Hracho
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
Hrachostav s.r.o.RPO
Sídlo
Čepeňská 2598/6
Vznik
2014-01-10 · 12 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
47592559RPO
DIČ
2024003685FS
IČ DPH
SK2024003685 · aktívneFS
NACE
4100
NUTS región
Trnavský kraj
Obec
Sereď
Krajina
SK
IBAN
SK4302000000003228851753FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2023-09-18 | Alfa Škôlka o.z. | Zmluva o dielo | 1.38 mil. € |
| 2023-12-04 | Obec Šintava | Zmluva o dielo č. OcU-42/2023 | 181k € |
| 2019-10-09 | Slovenské národné múzeum | Zmluva o dielo | 98k € |
| 2024-08-26 | Mesto Sereď | Búracie práce a likvidácia odpadu v zámockom parku v Seredi | 48k € |
| 2025-08-14 | Mesto Sereď | Zmluva o poskytnutí služby | 39k € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Hrachostav s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/47592559/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/47592559/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "47592559", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →