SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 B Contract s. r. o.
- IČO47590874
- DIČ2023995424
- IČ DPHSK2023995424
- NACE7020
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2013, so sídlom v Bratislava - mestská časť Ružinov, SK. Pôsobí v odvetví 7020.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 95/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
210k €
Zisk 24k €
Zamestnanci
1
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
210k €
↗ +14.8% YoY
EBITDA · 2024
71k €
Čistý zisk · 2024
24k €
Aktíva spolu
733k €
Zamestnanci
1
Kredit
A+· 95/100
Vznik
2013
· 13 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
95 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 210k € | 71k € | 24k € | 733k € | RUZ závierka |
| 2023 | 183k € | 47k € | 7 890 € | 811k € | RUZ závierka |
| 2022 | 175k € | 53k € | 17k € | 500k € | RUZ závierka |
| 2021 | 186k € | 44k € | 10k € | 478k € | RUZ závierka |
| 2020 | 256k € | 19k € | -118 € | 465k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 210 tis. € | 183 tis. € | 175 tis. € | 186 tis. € | 256 tis. € | 307 tis. € |
| EBITDA | 71 tis. € | 47 tis. € | 53 tis. € | 44 tis. € | 19 tis. € | 18 tis. € |
| EBITDA marža | 33.7 % | 25.8 % | 30.3 % | 23.8 % | 7.6 % | 5.9 % |
| Čistý zisk | 24 tis. € | 8 tis. € | 17 tis. € | 10 tis. € | -118 € | 9 tis. € |
| Aktíva spolu | 733 tis. € | 811 tis. € | 500 tis. € | 478 tis. € | 465 tis. € | 365 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
MP
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mgr. Peter Štencl
MP
Konateľ
Mgr. Peter Štencl
MP
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mgr Peter Štencl
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| JUDr. Nikola Jaborníková | Likvidátor | 2014-12-12 | 2016-01-19 |
| JUDr. Nikola Jaborníková | Likvidátor | 2014-12-12 | 2015-12-31 |
| JUDr. Nikola Krištofovičová | Likvidátor | 2014-12-12 | 2015-12-08 |
| JUDr. Nikola Jaborníková | Konateľ | 2014-10-24 | 2015-12-31 |
| JUDr. Nikola Jaborníková | Konateľ | 2014-10-24 | 2016-01-19 |
| JUDr. Nikola Krištofovičova | Konateľ | 2014-10-24 | 2015-12-08 |
| JUDr. Dana Kormošová | Konateľ | 2013-12-24 | 2014-10-31 |
| JUDr. Dana Kormošová | Konateľ | 2013-12-24 | 2014-10-24 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
B Contract s. r. o.RPO
Sídlo
Bazova 19291/6B
Vznik
2013-12-24 · 13 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
47590874RPO
DIČ
2023995424FS
IČ DPH
SK2023995424 · aktívneFS
NACE
7020
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Ružinov
Krajina
SK
IBAN
SK4511000000002949036762FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
B Contract s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/47590874/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/47590874/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "47590874", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →