SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 PROSIV s.r.o.
- IČO47590785
- DIČ2024002145
- IČ DPHSK2024002145
- NACE4664 · Veľkoob.s textil.stroj.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2014, so sídlom v Vráble, SK. Pôsobí v odvetví Veľkoob.s textil.stroj., 2 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 89/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
5–9
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
327k €
↘ -40.7% YoY
EBITDA · 2025
20k €
Čistý zisk · 2025
4 247 €
Aktíva spolu
128k €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
2
Σ 0 €
Kredit
A· 89/100
Vznik
2014
· 12 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
89 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
96
Stopa v CRZ
60
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 327k € | 20k € | 4 247 € | 128k € | RUZ závierka |
| 2024 | 552k € | 15k € | -2 327 € | 131k € | RUZ závierka |
| 2023 | 428k € | 23k € | 6 923 € | 155k € | RUZ závierka |
| 2022 | 272k € | 15k € | 1 307 € | 142k € | RUZ závierka |
| 2021 | 298k € | 42k € | 19k € | 154k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 327 tis. € | 552 tis. € | 428 tis. € | 272 tis. € | 298 tis. € | 320 tis. € |
| EBITDA | 20 tis. € | 15 tis. € | 23 tis. € | 15 tis. € | 42 tis. € | 28 tis. € |
| EBITDA marža | 6 % | 2.7 % | 5.3 % | 5.4 % | 14.1 % | 8.6 % |
| Čistý zisk | 4 tis. € | -2 tis. € | 7 tis. € | 1 tis. € | 19 tis. € | 6 tis. € |
| Aktíva spolu | 128 tis. € | 131 tis. € | 155 tis. € | 142 tis. € | 154 tis. € | 115 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
JI
Konateľ
Juraj Ivančík
JI
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Juraj Ivančík
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (2)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
PROSIV s.r.o.RPO
Sídlo
Moravská 1871/15
Vznik
2014-01-11 · 12 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
47590785RPO
DIČ
2024002145FS
IČ DPH
SK2024002145 · aktívneFS
NACE
4664 · Veľkoob.s textil.stroj.
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Vráble
Krajina
SK
IBAN
SK0375000000004026480274FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2023-09-04 | SOŠT Vráble, Ul. 1.mája500, 95201 Vráble | praktické vyučovanie žiakov | 0 € |
| 2021-10-14 | Slovak Business Agency, Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky | Zmluva o poskytnutí pomoci formou dlhodobého individuálneho poradenstva | 0 € |
| 2020-05-01 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Nitra | DOHODA číslo: 20/16/54E/1122 o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 3B podľa § 54 ods. 1 písm. e) zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
PROSIV s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/47590785/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/47590785/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "47590785", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →