SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 METOM s.r.o.

  • IČO47589035
  • DIČ2024006908
  • IČ DPHSK2024006908
  • NACE8299 · Ost.pomocné obchod.čin.

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2014, so sídlom v Piešťany, SK. Pôsobí v odvetví Ost.pomocné obchod.čin..

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 95/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 1.16 mil. € Zisk 32k €
Zamestnanci 2 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
1.16mil. €
↗ +13.9% YoY
EBITDA · 2024
67k €
Čistý zisk · 2024
32k €
Aktíva spolu
315k €
Zamestnanci
2
Kredit
A+· 95/100
Vznik
2014
· 12 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
95 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 96
Profitabilita 90
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 454k 908k 1M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 1.16 mil. € 67k € 32k € 315k € RUZ závierka
2023 1.02 mil. € 31k € 8 259 € 314k € RUZ závierka
2022 1.25 mil. € 65k € 39k € 271k € RUZ závierka
2021 1.13 mil. € 84k € 63k € 255k € RUZ závierka
2020 850k € 37k € 22k € 218k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby1.16 M €1.02 M €1.25 M €1.13 M €850 tis. €950 tis. €
EBITDA67 tis. €31 tis. €65 tis. €84 tis. €37 tis. €39 tis. €
EBITDA marža5.7 %3 %5.2 %7.5 %4.4 %4.1 %
Čistý zisk32 tis. €8 tis. €39 tis. €63 tis. €22 tis. €12 tis. €
Aktíva spolu315 tis. €314 tis. €271 tis. €255 tis. €218 tis. €197 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

TM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Tomáš Merašický
Od 2022-05-18
TM
Konateľ
Tomáš Merašický
Od 2014-01-24
TM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Tomáš Merašický
Od 2014-01-24
Do 2022-05-17

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
METOM s.r.o.RPO
Sídlo
Mlynská 5139/10
Vznik
2014-01-24 · 12 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
47589035RPO
DIČ
2024006908FS
IČ DPH
SK2024006908 · aktívneFS
NACE
8299 · Ost.pomocné obchod.čin.
NUTS región
Trnavský kraj
Obec
Piešťany
Krajina
SK
IBAN
SK2809000000005123049843FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
METOM s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/47589035/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/47589035/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "47589035",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →