SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 VMS stav s.r.o.

  • IČO47584424
  • DIČ2024005775
  • IČ DPHSK2024005775
  • NACE4335

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2014, so sídlom v Brestov, SK. Pôsobí v odvetví 4335.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit B · 71/100 Nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 241k € Zisk 7 671 €
Zamestnanci 10–19 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
241k €
↗ +19.0% YoY
EBITDA · 2025
15k €
Čistý zisk · 2025
7 671 €
Aktíva spolu
160k €
Zamestnanci
10–19
Kredit
B· 71/100
Vznik
2014
· 12 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 328 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
B
71 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 96
Profitabilita 90
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 109k 217k 329k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 241k € 15k € 7 671 € 160k € RUZ závierka
2024 202k € 9 083 € 3 724 € 167k € RUZ závierka
2023 295k € -530 € -5 445 € 147k € RUZ závierka
2022 299k € -2 612 € -9 136 € 108k € RUZ závierka
2021 119k € -40k € -46k € 82k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby241 tis. €202 tis. €295 tis. €299 tis. €119 tis. €134 tis. €
EBITDA15 tis. €9 tis. €-530 €-3 tis. €-40 tis. €-17 tis. €
EBITDA marža6.3 %4.5 %-0.2 %-0.9 %-33.5 %-12.9 %
Čistý zisk8 tis. €4 tis. €-5 tis. €-9 tis. €-46 tis. €-33 tis. €
Aktíva spolu160 tis. €167 tis. €147 tis. €108 tis. €82 tis. €84 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

MV
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Marek Vasiľ
Od 2022-05-26
MV
Konateľ
Marek Vasiľ
Od 2014-01-01
MV
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Marek Vasiľ
Od 2014-01-01
Do 2022-05-25

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
VMS stav s.r.o.RPO
Sídlo
186
Vznik
2014-01-01 · 12 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
47584424RPO
DIČ
2024005775FS
IČ DPH
SK2024005775 · aktívneFS
NACE
4335
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Brestov
Krajina
SK
IBAN
SK6102000000003243161451FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
1 zmlúv
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2020-05-20 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Humenné DOHODA číslo: 20/35/54E/1112 o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu ,, Prvá pomoc“ - Opatrenie č. 3B podľa § 54 ods. 1 písm. e) zákona č. 5/2004 Z.z o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
VMS stav s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/47584424/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/47584424/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "47584424",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 4d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 4d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 4d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 4d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 4d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →