SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 F-Solutions s.r.o.

  • IČO47574968
  • DIČ2023997140
  • IČ DPHSK2023997140
  • NACE7311 · Reklamné agentúry

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2013, so sídlom v Považská Bystrica, SK. Pôsobí v odvetví Reklamné agentúry, 1 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 91/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 91k € Zisk -16k €
Zamestnanci 0 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
91k €
↘ -80.3% YoY
EBITDA · 2024
-10k €
Čistý zisk · 2024
-16k €
Aktíva spolu
153k €
Zamestnanci
0
CRZ zmluvy
1
Σ 186k €
Kredit
A+· 91/100
Vznik
2013
· 13 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A+
91 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 30
Stopa v CRZ 55
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 171k 341k 517k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 91k € -10k € -16k € 153k € RUZ závierka
2023 460k € 17k € 13k € 203k € RUZ závierka
2022 470k € -12k € -34k € 286k € RUZ závierka
2021 380k € 25k € 11k € 239k € RUZ závierka
2020 390k € 91k € 62k € 286k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby91 tis. €460 tis. €470 tis. €380 tis. €390 tis. €60 tis. €
EBITDA-10 tis. €17 tis. €-12 tis. €25 tis. €91 tis. €16 tis. €
EBITDA marža-11.4 %3.8 %-2.5 %6.5 %23.3 %26.6 %
Čistý zisk-16 tis. €13 tis. €-34 tis. €11 tis. €62 tis. €1 tis. €
Aktíva spolu153 tis. €203 tis. €286 tis. €239 tis. €286 tis. €96 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

KF
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Katarína Fortuníková
Od 2022-05-17
KF
Konateľ
Katarína Fortuníková
Od 2013-12-21
KF
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Katarína Fortuníková
Od 2013-12-21
Do 2022-05-16

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Katarína Fortuníková
od 2022-03-04
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
F-Solutions s.r.o.RPO
Sídlo
SNP 1461/86
Vznik
2013-12-21 · 13 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
47574968RPO
DIČ
2023997140FS
IČ DPH
SK2023997140 · aktívneFS
NACE
7311 · Reklamné agentúry
NUTS región
Trenčiansky kraj
Obec
Považská Bystrica
Krajina
SK
IBAN
SK1611110000001243637019FS
Bankové účty
4 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
1 zmlúv 186k € celková hodnota 2021-10-15 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2021-10-15 Martinská teplárenská, a.s. Rámcová kúpna zmluva 186k €
2020-11-16 Martinská teplárenská, a.s. Rámcová kúpna zmluva 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
F-Solutions s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/47574968/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/47574968/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "47574968",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →