SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 EuroDent s.r.o.
- IČO47574143
- DIČ2023962303
- IČ DPHSK2023962303
- NACE8623 · Zubná lekárska prax
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2013, so sídlom v Trnava, SK. Pôsobí v odvetví Zubná lekárska prax, 11 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 100/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
2.24 mil. €
Zisk 293k €
Zamestnanci
25–49
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
2.24mil. €
↗ +7.6% YoY
EBITDA · 2024
302k €
Čistý zisk · 2024
293k €
Aktíva spolu
1.2mil. €
Zamestnanci
25–49
CRZ zmluvy
11
Σ 1 954 €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2013
· 13 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
36 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A+
100 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 2.24 mil. € | 302k € | 293k € | 1.2 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 2.09 mil. € | 348k € | 264k € | 1.04 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 1.86 mil. € | 158k € | 93k € | 522k € | RUZ závierka |
| 2021 | 1.41 mil. € | 234k € | 177k € | 416k € | RUZ závierka |
| 2020 | 1.03 mil. € | 25k € | 7 110 € | 257k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 2.24 M € | 2.09 M € | 1.86 M € | 1.41 M € | 1.03 M € | 1.14 M € |
| EBITDA | 302 tis. € | 348 tis. € | 158 tis. € | 234 tis. € | 25 tis. € | 37 tis. € |
| EBITDA marža | 13.5 % | 16.7 % | 8.5 % | 16.6 % | 2.4 % | 3.2 % |
| Čistý zisk | 293 tis. € | 264 tis. € | 93 tis. € | 177 tis. € | 7 tis. € | 19 tis. € |
| Aktíva spolu | 1.20 M € | 1.04 M € | 522 tis. € | 416 tis. € | 257 tis. € | 286 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IA
Konateľ
Ing. Anton Pobjecký
IA
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Anton Pobjecký
IĽ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Ľudovít Adamčík
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| JUDr., Ing. Peter Prazňák | Konateľ | 2021-05-14 | 2024-06-04 |
| JUDr., Ing. Peter Prazňák | Konateľ | 2021-05-14 | 2024-06-01 |
| Natália Pobjecká | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2020-01-28 | 2021-06-21 |
| Natália Krátka | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2016-04-06 | 2020-01-27 |
| Elizaveta Kaznacheeva | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2014-03-15 | 2016-01-04 |
| Mgr. Tomáš Pobjecký | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2014-03-15 | 2021-06-21 |
| Mgr. Tomáš Pobjecký | Konateľ | 2014-02-20 | 2021-05-14 |
| Mgr. Tomáš Pobjecký | Konateľ | 2014-02-20 | 2021-06-21 |
| JUDr. Július Šefčík | Konateľ | 2013-12-07 | 2014-03-14 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Peter Prazňák
Martina Červenková
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 12 polí.
Obchodné meno
EuroDent s.r.o.RPO
Sídlo
9. mája 15
Vznik
2013-12-07 · 13 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
47574143RPO
DIČ
2023962303FS
IČ DPH
SK2023962303 · aktívneFS
NACE
8623 · Zubná lekárska prax
NUTS región
Trnavský kraj
Obec
Trnava
Krajina
SK
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2024-01-29 | Obec Jablonica | Dodatok č. 2 k Nájomnej zmluve | 1 954 € |
| 2025-06-25 | Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. | Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti | 0 € |
| 2025-03-26 | Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. | Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti | 0 € |
| 2024-12-17 | Obec Jablonica | Dodatok č. 3 k Nájomnej zmluve | 0 € |
| 2024-06-26 | Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. | Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
EuroDent s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/47574143/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/47574143/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "47574143", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →