SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 STAVMATIC EU s.r.o.
- IČO47572094
- DIČ2023970146
- IČ DPHSK2023970146
- NACE8299 · Ost.pomocné obchod.čin.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2013, so sídlom v Michalovce, SK. Pôsobí v odvetví Ost.pomocné obchod.čin., 1 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Zvýšené riziko
Materiálne riziko
Kredit
C · 64/100
Stredné riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
3–4
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
1.09mil. €
↘ -52.4% YoY
EBITDA · 2025
84k €
Čistý zisk · 2025
17k €
Aktíva spolu
1.3mil. €
Zamestnanci
3–4
CRZ zmluvy
1
Σ 3 032 €
Kredit
C· 64/100
Vznik
2013
· 13 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Zvýšené riziko
Prítomné tvrdé rizikové znaky — významný daňový nedoplatok, reštrukturalizácia alebo nespoľahlivý platiteľ DPH. Pred akýmkoľvek záväzkom je potrebné manuálne preverenie.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
C
64 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
55
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.09 mil. € | 84k € | 17k € | 1.3 mil. € | RUZ závierka |
| 2024 | 2.28 mil. € | 160k € | 78k € | 1.48 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 2.72 mil. € | 175k € | 108k € | 1.68 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 2.68 mil. € | 112k € | 62k € | 1.77 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 2.18 mil. € | 88k € | 45k € | 1.66 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 1.09 M € | 2.28 M € | 2.72 M € | 2.68 M € | 2.18 M € | 2.44 M € |
| EBITDA | 84 tis. € | 160 tis. € | 175 tis. € | 112 tis. € | 88 tis. € | 129 tis. € |
| EBITDA marža | 7.7 % | 7 % | 6.4 % | 4.2 % | 4 % | 5.3 % |
| Čistý zisk | 17 tis. € | 78 tis. € | 108 tis. € | 62 tis. € | 45 tis. € | 76 tis. € |
| Aktíva spolu | 1.30 M € | 1.48 M € | 1.68 M € | 1.77 M € | 1.66 M € | 1.48 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IE
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Eduard Maružan
IE
Konateľ
Ing. Eduard Maružan
IE
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Eduard Maružan
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
STAVMATIC EU s.r.o.RPO
Sídlo
Nad Laborcom 1768/2
Vznik
2013-12-13 · 13 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
47572094RPO
DIČ
2023970146FS
IČ DPH
SK2023970146 · aktívneFS
NACE
8299 · Ost.pomocné obchod.čin.
NUTS región
Košický kraj
Obec
Michalovce
Krajina
SK
IBAN
SK7983300000002001585329FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2025-01-28 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Michalovce | Dohoda – NP Finančné stimuly - Mentorované zapracovanie – v zmysle schémy DM a mimo schémy | 3 032 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
STAVMATIC EU s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/47572094/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/47572094/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "47572094", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →