🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Stožok · SK

JL trans, s.r.o.

IČO47568020DIČ2023950104IČ DPHSK2023950104NACE4941 · Nákladná cestná dopravaEST.2013 · 13r.
Compliance · Enhanced due diligenceKredit · A · 85/1003–4 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Enhanced due diligence
Jeden alebo viac mäkkých signálov spustilo rozšírenú previerku — preskúmaj pred onboardingom.
Prečo? Politicky exponovaná osoba v štatutári · 437 firiem zdieľa adresu
BonitaA · 85/100
A
85/100
Najvyššia bonita · veľmi nízke riziko zlyhania v 12 mes.
↑ Lepšie než median odvetvia
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
252k €
↘ -12.3% YoY
EBITDA · 2025
47k €
Čistý zisk · 2025
-3 722 €
Aktíva spolu
354k €
Zamestnanci
3–4
Kredit
A· 85/100
Vznik
2013
· 13 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-17
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Enhanced due diligence

Detegované mäkké signály — politicky exponované osoby, súdna história alebo daňový nedoplatok. Pred nadviazaním obchodného vzťahu odporúčame rozšírenú hĺbkovú kontrolu.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Prepojené
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 437 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
JL trans, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 137k 275k 416k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 252k € 47k € -3 722 € 354k € RUZ závierka
2024 288k € 58k € 6 577 € 379k € RUZ závierka
2023 378k € 146k € 62k € 496k € RUZ závierka
2022 263k € 115k € 60k € 289k € RUZ závierka
2021 216k € 32k € -17k € 239k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby252 tis. €288 tis. €378 tis. €263 tis. €216 tis. €200 tis. €
EBITDA47 tis. €58 tis. €146 tis. €115 tis. €32 tis. €70 tis. €
EBITDA marža18.7 %20 %38.5 %43.7 %14.9 %34.9 %
Čistý zisk-4 tis. €7 tis. €62 tis. €60 tis. €-17 tis. €18 tis. €
Aktíva spolu354 tis. €379 tis. €496 tis. €289 tis. €239 tis. €304 tis. €
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ján Ľupták
Od 2026-03-13
Konateľ
Ján Ľupták
Od 2023-05-05
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ján Ľupták
Od 2024-04-23
Do 2026-03-12

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ján Ľupták Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2022-05-19 2026-03-12
Ján Ľupták Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2022-05-19 2024-04-22
Ján Ľupták Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2013-12-05 2022-05-18
Ján Ľupták Konateľ 2013-12-05 2025-11-18
Ján Ľupták Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2013-12-05 2022-05-18
Ján Ľupták Konateľ 2013-12-05 2026-03-12

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
JL trans, s.r.o.RPO
Sídlo
109
Vznik
2013-12-05 · 13 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
47568020RPO
DIČ
2023950104FS
IČ DPH
SK2023950104 · aktívneFS
NACE
4941 · Nákladná cestná doprava
NUTS región
Banskobystrický kraj
Obec
Stožok
Krajina
SK
IBAN
SK1075000000004021072204FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/47568020/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/47568020/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "47568020",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 7d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 7d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.