SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Zvýšené riziko

🇸🇰 REALVESTMENT s.r.o

  • IČO47565560
  • DIČ2024023408
  • NACE6831 · Realitné kancelárie

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2013, so sídlom v Bratislava - mestská časť Staré Mesto, SK. Pôsobí v odvetví Realitné kancelárie.

Compliance Zvýšené riziko Materiálne riziko
Kredit D · 48/100 Zvýšené riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2017 169k € Zisk 49k €
Zamestnanci 0 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2017
169k €
↗ +339.6% YoY
EBITDA · 2017
129k €
Čistý zisk · 2017
49k €
Aktíva spolu
2.41mil. €
Zamestnanci
0
Kredit
D· 48/100
Vznik
2013
· 13 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Zvýšené riziko

Prítomné tvrdé rizikové znaky — významný daňový nedoplatok, reštrukturalizácia alebo nespoľahlivý platiteľ DPH. Pred akýmkoľvek záväzkom je potrebné manuálne preverenie.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) 3 509 €
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 33 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
D
48 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 30
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 73k 145k 220k 2014 2015 2016 2017
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2017 169k € 129k € 49k € 2.41 mil. € RUZ závierka
2016 39k € 33k € -184k € 4.07 mil. € RUZ závierka
2015 200k € -101k € -145k € 4.68 mil. € RUZ závierka
2014 52k € 5 150 € 5 090 € 120k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka2017201620152014
Tržby169 tis. €39 tis. €200 tis. €52 tis. €
EBITDA129 tis. €33 tis. €-101 tis. €5 tis. €
EBITDA marža76.4 %84.4 %-50.3 %10 %
Čistý zisk49 tis. €-184 tis. €-145 tis. €5 tis. €
Aktíva spolu2.41 M €4.07 M €4.68 M €120 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

JI
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
JUDr. Ing. Štefan Šalapa
Od 2021-05-18
JI
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
JUDr. Ing. Štefan Šalapa
Od 2013-12-24
Do 2021-05-17
Konateľ
JUDr.Ing. Štefan Šalapa
Od 2013-12-24
Do 2025-10-08

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
JUDr.Ing. Štefan Šalapa Konateľ 2013-12-24 2023-01-02

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 10 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
REALVESTMENT s.r.oRPO
Sídlo
Šancová 48
Vznik
2013-12-24 · 13 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
47565560RPO
DIČ
2024023408FS
NACE
6831 · Realitné kancelárie
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Staré Mesto
Krajina
SK
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
REALVESTMENT s.r.o nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/47565560/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/47565560/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "47565560",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →