SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Zvýšené riziko

🇸🇰 aM Trading s. r. o.

  • IČO47533137
  • DIČ2024015631
  • NACE1611

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2014, so sídlom v Žilina, SK. Pôsobí v odvetví 1611.

Compliance Zvýšené riziko Materiálne riziko
Kredit E · 38/100 Vysoké riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2022 5.86 mil. € Zisk -1 322 €
Zamestnanci 0 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2022
5.86mil. €
↘ -40.9% YoY
EBITDA · 2022
3 346 €
Čistý zisk · 2022
-1 322 €
Zamestnanci
0
Kredit
E· 38/100
Vznik
2014
· 12 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Zvýšené riziko

Prítomné tvrdé rizikové znaky — významný daňový nedoplatok, reštrukturalizácia alebo nespoľahlivý platiteľ DPH. Pred akýmkoľvek záväzkom je potrebné manuálne preverenie.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Prepojené
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) 26k €
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 488 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
E
38 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 30
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 96
Profitabilita 30
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 5M 9M 14M 2018 2019 2020 2021 2022
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2022 5.86 mil. € 3 346 € -1 322 € RUZ závierka
2021 9.93 mil. € -492k € -503k € 1.28 mil. € RUZ závierka
2020 12.42 mil. € 2 738 € -149 € 1.25 mil. € RUZ závierka
2019 2.77 mil. € 3 428 € 2 226 € 526k € RUZ závierka
2018 21k € 135 € -54 € 23k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202220212020201920182017
Tržby5.86 M €9.93 M €12.42 M €2.77 M €21 tis. €
EBITDA3 tis. €-492 tis. €3 tis. €3 tis. €135 €-600 €
EBITDA marža0.1 %-5 %0 %0.1 %0.6 %
Čistý zisk-1 tis. €-503 tis. €-149 €2 tis. €-54 €-1 tis. €
Aktíva spolu1.28 M €1.25 M €526 tis. €23 tis. €23 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

ZF
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Zoltán Farkas
Od 2023-06-10
ZF
Konateľ
Zoltán Farkas
Od 2023-05-29
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Denisa Žabková
Od 2023-02-23
Do 2023-06-09

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Denisa Žabková Konateľ 2023-02-13 2023-05-29
Denisa Žabková Konateľ 2023-02-13 2023-06-09
Iuliia Gorban Konateľ 2022-08-17 2023-02-13
Iuliia Gorban Konateľ 2022-08-17 2023-02-22
Martin Rajman Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2022-05-21 2023-02-22
Olga Sukhanova Konateľ 2019-07-23 2022-08-17
Olga Sukhanova Konateľ 2019-07-23 2022-12-09
Olena Hayova Konateľ 2019-02-26 2023-02-22
Olena Hayova Konateľ 2019-02-26 2023-02-13

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 10 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
aM Trading s. r. o.RPO
Sídlo
Jánošíkova 15A
Vznik
2014-01-10 · 12 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
47533137RPO
DIČ
2024015631FS
NACE
1611
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Žilina
Krajina
SK
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
aM Trading s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
2026-02-10
Okresný súd Žilina OZNAMUJE, že v právnej veci zrušenia obchodnej spoločnosti (družstva) aM Trading s.r.o. so sídlom: Jánošíkova 15A, 010 01 Žilina, IČO: 47 533 137 zapísanej v obchodnom registri Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro vložka číslo: 61649/L, vedenej pod spisovou značkou 52CbR 10/2025 uverejňuje oznámenie o predpoklade úpadku spoločnosti /družstva/ v zmysle ustanovenia § 309g Civilného mimosporového poriadku. Ak v lehote šiestich mesiacov od zverejnenia tohto oznámen
bankruptcy
2025-10-17
Oznámenie o zrušení spoločnosti Okresný súd Žilina podľa § 309e Civilného mimosporového poriadku oznamuje, že uznesením č. k. 52CbR 16/2025-17 zo dňa 27.08.2025 zrušil obchodnú spoločnosť aM Trading s.r.o. so sídlom: Jánošíkova 15A, 010 01 Žilina, IČO: 47 533 137. Uznesenie nadobudlo právoplatnosť 03.10.2025. Ak obchodná spoločnosť do 90 dní od zverejnenia tohto oznámenia nevstúpi do likvidácie, predpokladá sa na podklade § 309f Civilného mimosporového poriadku, že je v úpa
bankruptcy
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/47533137/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/47533137/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "47533137",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →