SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 VEXSI s.r.o.
- IČO47509520
- DIČ2023937135
- IČ DPHSK2023937135
- NACE4619 · Sprostr.obch.s rozl.tov.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2013, so sídlom v Trnava, SK. Pôsobí v odvetví Sprostr.obch.s rozl.tov., 2 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 100/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
3.81 mil. €
Zisk 467k €
Zamestnanci
0
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
3.81mil. €
↘ -14.0% YoY
EBITDA · 2025
705k €
Čistý zisk · 2025
467k €
Aktíva spolu
6.95mil. €
Zamestnanci
0
CRZ zmluvy
2
Σ 1 960 €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2013
· 13 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A+
100 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
60
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3.81 mil. € | 705k € | 467k € | 6.95 mil. € | RUZ závierka |
| 2024 | 4.43 mil. € | 860k € | 611k € | 7.36 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 4.48 mil. € | 1.46 mil. € | 1.13 mil. € | 7.2 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 3.54 mil. € | 570k € | 681k € | 5.8 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 3.84 mil. € | 695k € | 544k € | 5.62 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 3.81 M € | 4.43 M € | 4.48 M € | 3.54 M € | 3.84 M € | 3.50 M € |
| EBITDA | 705 tis. € | 860 tis. € | 1.46 M € | 570 tis. € | 695 tis. € | 1.13 M € |
| EBITDA marža | 18.5 % | 19.4 % | 32.7 % | 16.1 % | 18.1 % | 32.3 % |
| Čistý zisk | 467 tis. € | 611 tis. € | 1.13 M € | 681 tis. € | 544 tis. € | 910 tis. € |
| Aktíva spolu | 6.95 M € | 7.36 M € | 7.20 M € | 5.80 M € | 5.62 M € | 4.56 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IA
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Aladár Štefunko
IA
Konateľ
Ing. Aladár Štefunko
IA
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Aladár Štefunko
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Milan Kúdela | Konateľ | 2013-11-14 | 2014-09-30 |
| Ing. Milan Kúdela | Konateľ | 2013-11-14 | 2014-08-26 |
| Ing. Milan Kúdela | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2013-11-14 | 2014-09-30 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Aladár Štefunko
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
VEXSI s.r.o.RPO
Sídlo
Kapitulská 6
Vznik
2013-11-14 · 13 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
47509520RPO
DIČ
2023937135FS
IČ DPH
SK2023937135 · aktívneFS
NACE
4619 · Sprostr.obch.s rozl.tov.
NUTS región
Trnavský kraj
Obec
Trnava
Krajina
SK
IBAN
SK0211000000002924912957FS
Bankové účty
4 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2025-05-20 | Obec Zemianske Sady | Kúpna zmluva - pozemok, parcelné č. 1427/1 | 1 660 € |
| 2022-08-19 | Obec Zemianske Sady | Zmluva o sponzorstve - príspevok na organizáciu 15. detskej športovej olympiády | 300 € |
| 2019-04-24 | Železničná spoločnosť Cargo Slovakia, a.s. | Zmluva č. 836 842-01/NP18 o nájme nebytových priestorov | 0 € |
| 2019-02-15 | Železničná spoločnosť Cargo Slovakia, a.s. | ZMLUVA O UZAVRETÍ BUDÚCEJ NÁJOMNEJ ZMLUVY | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
VEXSI s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/47509520/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/47509520/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "47509520", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →