SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 WireMARK s.r.o.
- IČO47485213
- DIČ2023908469
- IČ DPHSK2023908469
- NACE2553
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2013, so sídlom v Priepasné, SK. Pôsobí v odvetví 2553.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 95/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
3–4
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
215k €
↗ +1.6% YoY
EBITDA · 2024
44k €
Čistý zisk · 2024
27k €
Aktíva spolu
137k €
Zamestnanci
3–4
Kredit
A+· 95/100
Vznik
2013
· 13 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
297 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
95 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 215k € | 44k € | 27k € | 137k € | RUZ závierka |
| 2023 | 212k € | 23k € | -13k € | 161k € | RUZ závierka |
| 2022 | 150k € | 35k € | 3 714 € | 191k € | RUZ závierka |
| 2021 | 109k € | 28k € | -1 594 € | 135k € | RUZ závierka |
| 2020 | 57k € | 14k € | -14k € | 144k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 215 tis. € | 212 tis. € | 150 tis. € | 109 tis. € | 57 tis. € | 83 tis. € |
| EBITDA | 44 tis. € | 23 tis. € | 35 tis. € | 28 tis. € | 14 tis. € | 10 tis. € |
| EBITDA marža | 20.3 % | 10.6 % | 23.4 % | 25.8 % | 24.2 % | 11.7 % |
| Čistý zisk | 27 tis. € | -13 tis. € | 4 tis. € | -2 tis. € | -14 tis. € | -24 tis. € |
| Aktíva spolu | 137 tis. € | 161 tis. € | 191 tis. € | 135 tis. € | 144 tis. € | 159 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
MM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Miroslav Marko
MM
Konateľ
Miroslav Marko
IM
Konateľ
Ing. Marián Marko
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Marián Marko | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2013-10-26 | 2018-06-27 |
| Ing. Marián Marko | Konateľ | 2013-10-26 | 2018-09-17 |
| Miroslav Marko | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2013-10-26 | 2021-03-29 |
| Štefan Marko | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2013-10-26 | 2017-09-13 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
WireMARK s.r.o.RPO
Sídlo
209
Vznik
2013-10-26 · 13 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
47485213RPO
DIČ
2023908469FS
IČ DPH
SK2023908469 · aktívneFS
NACE
2553
NUTS región
Trenčiansky kraj
Obec
Priepasné
Krajina
SK
IBAN
SK0702000000003215765258FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
WireMARK s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/47485213/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/47485213/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "47485213", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →