SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 FLAGMAN s. r. o.
- IČO47482508
- DIČ2023936156
- IČ DPHSK2023936156
- NACE8210
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2013, so sídlom v Bratislava - mestská časť Nové Mesto, SK. Pôsobí v odvetví 8210.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 85/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
3–4
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
4.67mil. €
↘ -0.7% YoY
EBITDA · 2025
46k €
Čistý zisk · 2025
21k €
Aktíva spolu
2.27mil. €
Zamestnanci
3–4
Kredit
A· 85/100
Vznik
2013
· 13 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
72 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 4.67 mil. € | 46k € | 21k € | 2.27 mil. € | RUZ závierka |
| 2024 | 4.7 mil. € | 25k € | -2 940 € | 1.61 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 4.21 mil. € | 19k € | 7 282 € | 1.45 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 3.09 mil. € | 64k € | 39k € | 2.04 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 3.38 mil. € | 262k € | 176k € | 1.62 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 4.67 M € | 4.70 M € | 4.21 M € | 3.09 M € | 3.38 M € | 2.88 M € |
| EBITDA | 46 tis. € | 25 tis. € | 19 tis. € | 64 tis. € | 262 tis. € | 129 tis. € |
| EBITDA marža | 1 % | 0.5 % | 0.4 % | 2.1 % | 7.7 % | 4.5 % |
| Čistý zisk | 21 tis. € | -3 tis. € | 7 tis. € | 39 tis. € | 176 tis. € | 72 tis. € |
| Aktíva spolu | 2.27 M € | 1.61 M € | 1.45 M € | 2.04 M € | 1.62 M € | 1.04 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IH
Konateľ
Ihor Holysh
PL
Konateľ
Peter Labát
IM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ievgen Mendelia
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Oleksiy Urazovskyy | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2021-02-26 | — |
| Dmytro Motruk | Konateľ | 2019-05-13 | — |
| Ievgen Mendelia | Konateľ | 2015-03-24 | — |
| Oleksiy Urazovskyy | Konateľ | 2015-03-24 | — |
| Roman Varenyk | Konateľ | 2017-04-06 | 2022-11-11 |
| Roman Varenyk | Konateľ | 2017-04-06 | 2023-01-19 |
| Ievgen Mendelia | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2015-05-06 | 2021-02-25 |
| Oleksiy Urazovskyy | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2015-05-06 | 2021-02-25 |
| Oleksiy Urazovskyy | Konateľ | 2015-03-24 | 2017-04-21 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
FLAGMAN s. r. o.RPO
Sídlo
Stará Vajnorská 37
Vznik
2013-11-15 · 13 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
47482508RPO
DIČ
2023936156FS
IČ DPH
SK2023936156 · aktívneFS
NACE
8210
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Nové Mesto
Krajina
SK
IBAN
SK4811000000002940091271FS
Bankové účty
4 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
FLAGMAN s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/47482508/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/47482508/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "47482508", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →