🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Radošovce · SK

VALLA INTERIER s.r.o.

IČO47474092DIČ2023946826IČ DPHSK2023946826NACE1623 · Výroba stavebnostolárskaEST.2013 · 13r.
Compliance · Štandardný profilKredit · A · 85/1003–4 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Štandardný profil
Všetky rizikové kontroly v poriadku. Štandardný onboarding.
Prečo? Bez rizikových signálov.
BonitaA · 85/100
A
85/100
Najvyššia bonita · veľmi nízke riziko zlyhania v 12 mes.
↑ Lepšie než median odvetvia
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
273k €
↘ -0.8% YoY
EBITDA · 2025
50k €
Čistý zisk · 2025
8 170 €
Aktíva spolu
289k €
Zamestnanci
3–4
Kredit
A· 85/100
Vznik
2013
· 13 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-17
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
VALLA INTERIER s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 100k 200k 303k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 273k € 50k € 8 170 € 289k € RUZ závierka
2024 275k € 37k € 2 904 € 328k € RUZ závierka
2023 196k € 32k € -2 849 € 313k € RUZ závierka
2022 251k € 11k € 2 345 € 248k € RUZ závierka
2021 169k € 3 765 € -38k € 242k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby273 tis. €275 tis. €196 tis. €251 tis. €169 tis. €170 tis. €
EBITDA50 tis. €37 tis. €32 tis. €11 tis. €4 tis. €33 tis. €
EBITDA marža18.3 %13.5 %16.6 %4.6 %2.2 %19.5 %
Čistý zisk8 tis. €3 tis. €-3 tis. €2 tis. €-38 tis. €3 tis. €
Aktíva spolu289 tis. €328 tis. €313 tis. €248 tis. €242 tis. €355 tis. €
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

PV
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Peter Valla
Od 2022-12-21
PV
Konateľ
Peter Valla
Od 2013-10-11
PV
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Peter Valla
Od 2013-10-11
Do 2022-12-20

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
VALLA INTERIER s.r.o.RPO
Sídlo
Vieska 301
Vznik
2013-10-11 · 13 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
47474092RPO
DIČ
2023946826FS
IČ DPH
SK2023946826 · aktívneFS
NACE
1623 · Výroba stavebnostolárska
NUTS región
Trnavský kraj
Obec
Radošovce
Krajina
SK
IBAN
SK4809000000005050017698FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/47474092/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/47474092/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "47474092",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 7d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 7d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 7d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 7d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 7d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.