SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 ANGROS s. r. o.
- IČO47457899
- DIČ2023882234
- NACE9531
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2013, so sídlom v Bratislava - mestská časť Ružinov, SK. Pôsobí v odvetví 9531.
Compliance
Zvýšené riziko
Materiálne riziko
Kredit
E · 28/100
Vysoké riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2022
922k €
Zisk -4 137 €
Zamestnanci
0
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2022
922k €
↘ -21.4% YoY
EBITDA · 2022
73k €
Čistý zisk · 2022
-4 137 €
Aktíva spolu
618k €
Zamestnanci
0
Kredit
E· 28/100
Vznik
2013
· 13 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Zvýšené riziko
Prítomné tvrdé rizikové znaky — významný daňový nedoplatok, reštrukturalizácia alebo nespoľahlivý platiteľ DPH. Pred akýmkoľvek záväzkom je potrebné manuálne preverenie.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
223k €
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
E
28 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
30
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
30
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2022 | 922k € | 73k € | -4 137 € | 618k € | RUZ závierka |
| 2021 | 1.17 mil. € | 144k € | 8 512 € | 402k € | RUZ závierka |
| 2020 | 329k € | 93k € | 2 979 € | 429k € | RUZ závierka |
| 2019 | 267k € | 59k € | 7 549 € | 463k € | RUZ závierka |
| 2018 | 498k € | 52k € | 16k € | 152k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 922 tis. € | 1.17 M € | 329 tis. € | 267 tis. € | 498 tis. € | 511 tis. € |
| EBITDA | 73 tis. € | 144 tis. € | 93 tis. € | 59 tis. € | 52 tis. € | 33 tis. € |
| EBITDA marža | 7.9 % | 12.3 % | 28.2 % | 21.9 % | 10.3 % | 6.4 % |
| Čistý zisk | -4 tis. € | 9 tis. € | 3 tis. € | 8 tis. € | 16 tis. € | -2 tis. € |
| Aktíva spolu | 618 tis. € | 402 tis. € | 429 tis. € | 463 tis. € | 152 tis. € | 146 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
JA
Konateľ
JUDr. Andrej Aurélius Vans
KF
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Kristián Farkas
KF
Konateľ
Kristián Farkas
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Kristián Farkas | Konateľ | 2024-08-05 | 2024-12-13 |
| Pavol Jager | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-04-14 | 2024-08-26 |
| Pavol Jager | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2016-01-21 | 2022-04-13 |
| Pavol Jager | Konateľ | 2015-12-11 | 2024-08-05 |
| Pavol Jager | Konateľ | 2015-12-11 | 2017-05-04 |
| Pavol Jager | Konateľ | 2015-12-11 | 2024-08-26 |
| Matúš Tumma | Konateľ | 2013-10-04 | 2016-01-20 |
| Matúš Tumma | Konateľ | 2013-10-04 | 2015-12-11 |
| Matúš Tumma | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2013-10-04 | 2016-01-20 |
Sieť prepojení
Štatutári (1)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 10 polí.
Obchodné meno
ANGROS s. r. o.RPO
Sídlo
Jelačičova 4
Vznik
2013-10-04 · 13 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
47457899RPO
DIČ
2023882234FS
NACE
9531
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Ružinov
Krajina
SK
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
ANGROS s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/47457899/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/47457899/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "47457899", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →