SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 A Fresh, s. r. o.

  • IČO47457473
  • DIČ2023879330
  • IČ DPHSK2023879330
  • NACE1031 · Spracov.a konz.zemiak.

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2013, so sídlom v Martin, SK. Pôsobí v odvetví Spracov.a konz.zemiak., 26 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 92/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 714k € Zisk 12k €
Zamestnanci 2 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
714k €
↗ +2.7% YoY
EBITDA · 2024
34k €
Čistý zisk · 2024
12k €
Aktíva spolu
259k €
Zamestnanci
2
CRZ zmluvy
26
Σ 77k €
Kredit
A+· 92/100
Vznik
2013
· 13 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
92 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 259k 518k 785k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 714k € 34k € 12k € 259k € RUZ závierka
2023 695k € 27k € 12k € 243k € RUZ závierka
2022 533k € -7 671 € -21k € 248k € RUZ závierka
2021 451k € 68k € 17k € 279k € RUZ závierka
2020 459k € 41k € 15k € 275k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby714 tis. €695 tis. €533 tis. €451 tis. €459 tis. €550 tis. €
EBITDA34 tis. €27 tis. €-8 tis. €68 tis. €41 tis. €33 tis. €
EBITDA marža4.8 %3.9 %-1.4 %15 %8.9 %6 %
Čistý zisk12 tis. €12 tis. €-21 tis. €17 tis. €15 tis. €29 tis. €
Aktíva spolu259 tis. €243 tis. €248 tis. €279 tis. €275 tis. €266 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

MK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Michal Kopera
Od 2024-04-17
MK
Konateľ
Michal Kopera
Od 2024-04-15
RH
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Roman Hvizdák
Od 2020-12-19

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Roman Hvizdák Konateľ 2013-10-05
Vladimír Kopera Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2020-12-19 2024-04-16
Gabriel Rečka Konateľ 2013-10-05 2014-12-04
Gabriel Rečka Konateľ 2013-10-05 2014-08-26
Gabriel Rečka Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2013-10-05 2014-12-04
Roman Hvizdák Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2013-10-05 2020-12-18
Roman Hvizdák Konateľ 2013-10-05 2024-04-16
Vladimír Kopera Konateľ 2013-10-05 2024-04-16
Vladimír Kopera Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2013-10-05 2020-12-18

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
A Fresh, s. r. o.RPO
Sídlo
Medňanského 16A
Vznik
2013-10-05 · 13 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
47457473RPO
DIČ
2023879330FS
IČ DPH
SK2023879330 · aktívneFS
NACE
1031 · Spracov.a konz.zemiak.
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Martin
Krajina
SK
IBAN
SK4811000000002921902219FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
26 zmlúv 77k € celková hodnota 2025-12-17 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2024-02-08 Základná škola s materskou školou, Priehradná 11, Martin 2024007/2024 Rámcová dohoda "Suché potraviny, konzervy, džemy, lekvár, nápoje, detské výživy, mliečne výrobky, mrazené výrobky" - A Fresh s.r.o. 38k €
2023-12-01 Základná škola s materskou školou, J.V.Dolinského 2, Martin 8 Rámcová zmluva 38k €
2025-12-17 Materská škola, Sokolská 494, Strečno Kúpno-predajná zmluva 0 €
2025-09-23 Základná škola Hany Zelinovej, Čachovský rad 34, Vrútky Rámcová dohoda 0 €
2025-08-28 Materská škola, Š. Furdeka 1, Martin Kúpno - predajná zmluva 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
A Fresh, s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/47457473/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/47457473/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "47457473",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →