SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 RED18 s.r.o.

  • IČO47454245
  • DIČ2023983995
  • IČ DPHSK2023983995
  • NACE8210

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2013, so sídlom v Bratislava - mestská časť Nové Mesto, SK. Pôsobí v odvetví 8210, 2 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 89/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 5–9 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
349k €
↗ +3.0% YoY
EBITDA · 2024
18k €
Čistý zisk · 2024
12k €
Aktíva spolu
37k €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
2
Σ 776k €
Kredit
A· 89/100
Vznik
2013
· 13 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 12 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
89 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Stopa v CRZ 60
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 136k 272k 412k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 349k € 18k € 12k € 37k € RUZ závierka
2023 339k € -22k € -26k € 41k € RUZ závierka
2022 375k € 38k € 28k € 56k € RUZ závierka
2021 199k € -6 825 € -8 574 € 40k € RUZ závierka
2020 223k € 3 671 € -132 € 51k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby349 tis. €339 tis. €375 tis. €199 tis. €223 tis. €148 tis. €
EBITDA18 tis. €-22 tis. €38 tis. €-7 tis. €4 tis. €3 tis. €
EBITDA marža5.1 %-6.5 %10.1 %-3.4 %1.6 %2.3 %
Čistý zisk12 tis. €-26 tis. €28 tis. €-9 tis. €-132 €-2 tis. €
Aktíva spolu37 tis. €41 tis. €56 tis. €40 tis. €51 tis. €57 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

MK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Monika Kutáleková Pánik
Od 2025-04-10
MK
Konateľ
Monika Kutáleková Pánik
Od 2019-11-19
MK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Martin Kopec
Od 2022-05-25
Do 2025-04-09

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Martin Kopec Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2019-02-22 2022-05-24
Ing. Dušan Simančík Konateľ 2019-02-13 2020-06-02
Ing. Dušan Simančík Konateľ 2019-02-13 2019-11-19
JUDr. Michaela Parajková Adame Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2016-10-12 2019-02-21
JUDr. Michaela Parajková Adame Konateľ 2016-09-20 2019-02-13
JUDr. Michaela Parajková Adame Konateľ 2016-09-20 2019-02-21
Mgr. Katarína Tóthová Konateľ 2013-12-24 2016-09-20
Mgr. Katarína Tóthová Konateľ 2013-12-24 2016-10-11

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Monika Kutáleková Pánik
od 2025-05-09
Martin Kopec
od 2019-04-12 · do 2025-05-09
Michaela Parajková Adame
od 2017-06-08 · do 2019-04-12
Michaela Parajková Adame
od 2017-01-31 · do 2017-06-08
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
RED18 s.r.o.RPO
Sídlo
Nobelova 16
Vznik
2013-12-24 · 13 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
47454245RPO
DIČ
2023983995FS
IČ DPH
SK2023983995 · aktívneFS
NACE
8210
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Nové Mesto
Krajina
SK
IBAN
SK8411000000002942031205FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
2 zmlúv 776k € celková hodnota 2023-11-09 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2021-11-19 Slovenská pošta, a. s. Zmluva o ubytovaní 398k €
2019-10-16 Slovenská pošta, a. s. Zmluva o ubytovaní 390k €
2023-11-09 Slovenská pošta, a. s. Zmluva o ubytovaní 378k €
2021-04-20 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Zvolen Dohoda o poskytnutí príspevku 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
RED18 s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/47454245/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/47454245/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "47454245",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 4d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 4d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 4d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 4d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 4d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →