SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 VEDES Slovakia, s.r.o.

  • IČO47452030
  • DIČ2023901814
  • IČ DPHSK2023901814
  • NACE4335

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2013, so sídlom v Prešov, SK. Pôsobí v odvetví 4335, 1 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 89/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 399k € Zisk 11k €
Zamestnanci 2 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
399k €
↘ -8.8% YoY
EBITDA · 2025
21k €
Čistý zisk · 2025
11k €
Aktíva spolu
455k €
Zamestnanci
2
CRZ zmluvy
1
Σ 0 €
Kredit
A· 89/100
Vznik
2013
· 13 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 11 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
89 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 55
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 334k 668k 1M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 399k € 21k € 11k € 455k € RUZ závierka
2024 438k € 42k € 1 797 € 466k € RUZ závierka
2023 567k € 26k € 3 154 € 501k € RUZ závierka
2022 921k € 29k € 157 € 393k € RUZ závierka
2021 851k € 34k € 3 082 € 307k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby399 tis. €438 tis. €567 tis. €921 tis. €851 tis. €532 tis. €
EBITDA21 tis. €42 tis. €26 tis. €29 tis. €34 tis. €24 tis. €
EBITDA marža5.2 %9.5 %4.5 %3.2 %4 %4.6 %
Čistý zisk11 tis. €2 tis. €3 tis. €157 €3 tis. €261 €
Aktíva spolu455 tis. €466 tis. €501 tis. €393 tis. €307 tis. €247 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

RH
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Radovan Hudák
Od 2022-05-26
RH
Konateľ
Radovan Hudák
Od 2014-09-09
RH
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Radovan Hudák
Od 2014-10-10
Do 2022-05-25

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
JUDr. Václav Louma Konateľ 2013-10-19 2014-10-09
JUDr. Václav Louma Konateľ 2013-10-19 2014-09-09
JUDr. Václav Louma Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2013-10-19 2014-10-09

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
VEDES Slovakia, s.r.o.RPO
Sídlo
Strojnícka 9
Vznik
2013-10-19 · 13 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
47452030RPO
DIČ
2023901814FS
IČ DPH
SK2023901814 · aktívneFS
NACE
4335
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Prešov
Krajina
SK
IBAN
SK4809000000005063544251FS
Bankové účty
3 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
1 zmlúv 0 € celková hodnota 2025-01-23 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2025-01-23 Východoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s. Zmluva o uzavretí budúcej darovacej zmluvy 0 €
2020-08-07 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Prešov Dohoda číslo: 20/37/54E/5995 o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 3B podľa § 54 ods. 1 písm. e) zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
VEDES Slovakia, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/47452030/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/47452030/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "47452030",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →