SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 S-BAUTECH s.r.o.

  • IČO47444495
  • DIČ2023878615
  • IČ DPHSK2023878615
  • NACE4100

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2013, so sídlom v Nitra, SK. Pôsobí v odvetví 4100, 4 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 100/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 3–4 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
661k €
↘ -3.7% YoY
EBITDA · 2024
296k €
Čistý zisk · 2024
190k €
Aktíva spolu
2.24mil. €
Zamestnanci
3–4
CRZ zmluvy
4
Σ 11k €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2013
· 13 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Stopa v CRZ 70
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 249k 498k 754k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 661k € 296k € 190k € 2.24 mil. € RUZ závierka
2023 686k € 394k € 275k € 2.55 mil. € RUZ závierka
2022 5 350 € 1 874 € 1 595 € 918k € RUZ závierka
2021 0 € 4 258 € RUZ závierka
2020 -51 € 4 258 € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby661 tis. €686 tis. €5 tis. €
EBITDA296 tis. €394 tis. €2 tis. €-591 €
EBITDA marža44.8 %57.4 %35 %
Čistý zisk190 tis. €275 tis. €2 tis. €0 €-51 €-691 €
Aktíva spolu2.24 M €2.55 M €918 tis. €4 tis. €4 tis. €4 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IG
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Gabriela Sahulová
Od 2022-10-25
IJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Juraj Sahul
Od 2022-10-25
IG
Konateľ
Ing. Gabriela Sahulová
Od 2022-09-28

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Juraj Sahul Konateľ 2022-09-28
Ing. Marián Sahul Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2022-09-22
Ing. Marián Sahul Konateľ 2013-10-01
Ing. Marián Sahul Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2013-10-01 2022-09-21

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
S-BAUTECH s.r.o.RPO
Sídlo
Benkova 13
Vznik
2013-10-01 · 13 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
47444495RPO
DIČ
2023878615FS
IČ DPH
SK2023878615 · aktívneFS
NACE
4100
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Nitra
Krajina
SK
IBAN
SK2075000000004032516181FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
4 zmlúv 11k € celková hodnota 2025-05-13 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2023-12-13 Ústredný kontrolný a skúšobný ústav poľnohospodársky v Bratislave Dohoda o platbách nájomného uzatvorená k Zmluve o nájme nebytových priestorov (splátkový kalendár) pre rok 2024 10k €
2023-06-14 Ústredný kontrolný a skúšobný ústav poľnohospodársky v Bratislave Zmluva o nájme nebytových priestorov 696 €
2025-05-13 Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s. ZMLUVA č.: 6/1000230516 o dodávke vody z verejného vodovodu a odvádzaní odpadových vôd verejnou kanalizáciou 0 €
2024-04-23 Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s. ZMLUVA č.: 6/1000214571 o dodávke vody z verejného vodovodu a odvádzaní odpadových vôd verejnou kanalizáciou 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
S-BAUTECH s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/47444495/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/47444495/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "47444495",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →