SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Zvýšené riziko

🇸🇰 MD Transport s.r.o.

  • IČO47425440
  • DIČ2023879407
  • NACE4941 · Nákladná cestná doprava

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2013, so sídlom v Rišňovce, SK. Pôsobí v odvetví Nákladná cestná doprava, 2 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Zvýšené riziko Materiálne riziko
Kredit F · 12/100 Kritické riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2022 256k € Zisk 11k €
Zamestnanci 1 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2022
256k €
↗ +49.2% YoY
EBITDA · 2022
27k €
Čistý zisk · 2022
11k €
Aktíva spolu
52k €
Zamestnanci
1
CRZ zmluvy
2
Σ 275 €
Kredit
F· 12/100
Vznik
2013
· 13 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Zvýšené riziko

Prítomné tvrdé rizikové znaky — významný daňový nedoplatok, reštrukturalizácia alebo nespoľahlivý platiteľ DPH. Pred akýmkoľvek záväzkom je potrebné manuálne preverenie.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) 25k €
Dlh zdravotnej poisťovne 887 €
Dlh sociálnej poisťovne 6 134 €
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
F
12 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 30
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 60
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 93k 186k 282k 2018 2019 2020 2021 2022
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2022 256k € 27k € 11k € 52k € RUZ závierka
2021 172k € -42k € -63k € 35k € RUZ závierka
2020 168k € 27k € 2 959 € 179k € RUZ závierka
2019 135k € -1 687 € -28k € 200k € RUZ závierka
2018 197k € 26k € 263 € 165k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202220212020201920182017
Tržby256 tis. €172 tis. €168 tis. €135 tis. €197 tis. €195 tis. €
EBITDA27 tis. €-42 tis. €27 tis. €-2 tis. €26 tis. €42 tis. €
EBITDA marža10.4 %-24.7 %16.3 %-1.2 %13.2 %21.8 %
Čistý zisk11 tis. €-63 tis. €3 tis. €-28 tis. €263 €17 tis. €
Aktíva spolu52 tis. €35 tis. €179 tis. €200 tis. €165 tis. €150 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

JM
Konateľ
JUDr. Maroš Vasilenko
Od 2024-10-03
MG
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Martin Gabalec
Od 2014-02-08
MG
Konateľ
Martin Gabalec
Od 2014-01-20

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Dušan Gabalec Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2014-02-08 2019-10-14
Dušan Gabalec Konateľ 2014-01-20 2019-10-14
Dušan Gabalec Konateľ 2014-01-20 2019-09-27
Martin Husár Konateľ 2013-10-03 2014-01-20
Martin Husár Konateľ 2013-10-03 2014-02-07

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 10 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
MD Transport s.r.o.RPO
Sídlo
Rišňovce 442
Vznik
2013-10-03 · 13 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
47425440RPO
DIČ
2023879407FS
NACE
4941 · Nákladná cestná doprava
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Rišňovce
Krajina
SK
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
2 zmlúv 275 € celková hodnota 2023-01-11 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2022-02-21 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s. Uznanie dlhu a dohoda o jeho splátkach uzatvorená v zmysle §558 189 €
2023-01-11 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s. Uznanie dlhu a dohoda o jeho splátkach uzatvorená v zmysle §558 86 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
MD Transport s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/47425440/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/47425440/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "47425440",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →