SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Enhanced due diligence

🇸🇰 KM Optik s. r. o.

  • IČO47424044
  • DIČ2023867692
  • IČ DPHSK2023867692
  • NACE4774 · Maloobch.so zdravot.pom.

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2013, so sídlom v Nová Dedinka, SK. Pôsobí v odvetví Maloobch.so zdravot.pom., 1 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Enhanced due diligence Rozšírená previerka
Kredit A+ · 92/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 149k € Zisk 3 807 €
Zamestnanci 2 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
149k €
↘ -3.0% YoY
EBITDA · 2025
22k €
Čistý zisk · 2025
3 807 €
Aktíva spolu
119k €
Zamestnanci
2
CRZ zmluvy
1
Σ 300 €
Kredit
A+· 92/100
Vznik
2013
· 13 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Enhanced due diligence

Detegované mäkké signály — politicky exponované osoby, súdna história alebo daňový nedoplatok. Pred nadviazaním obchodného vzťahu odporúčame rozšírenú hĺbkovú kontrolu.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Prepojené
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
92 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 55
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 56k 113k 171k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 149k € 22k € 3 807 € 119k € RUZ závierka
2024 154k € 19k € 3 284 € 127k € RUZ závierka
2023 155k € 26k € 11k € 123k € RUZ závierka
2022 139k € 21k € 9 452 € 97k € RUZ závierka
2021 131k € 21k € 4 323 € 94k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby149 tis. €154 tis. €155 tis. €139 tis. €131 tis. €116 tis. €
EBITDA22 tis. €19 tis. €26 tis. €21 tis. €21 tis. €21 tis. €
EBITDA marža14.5 %12.4 %16.9 %14.8 %16 %18.1 %
Čistý zisk4 tis. €3 tis. €11 tis. €9 tis. €4 tis. €3 tis. €
Aktíva spolu119 tis. €127 tis. €123 tis. €97 tis. €94 tis. €109 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

KT
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Katarína Takáčová
Od 2022-05-25
MT
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Marian Takáč
Od 2022-05-25
KT
Konateľ
Katarína Takáčová
Od 2014-01-30

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Marian Takáč Konateľ 2013-09-28
Katarína Takáčová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2014-02-18 2022-05-24
Marian Takáč Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2013-09-28 2022-05-24

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
KM Optik s. r. o.RPO
Sídlo
Poľná 19A
Vznik
2013-09-28 · 13 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
47424044RPO
DIČ
2023867692FS
IČ DPH
SK2023867692 · aktívneFS
NACE
4774 · Maloobch.so zdravot.pom.
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Nová Dedinka
Krajina
SK
IBAN
SK6302000000003186518556FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
1 zmlúv 300 € celková hodnota 2025-10-03 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2025-10-03 Obec Nová Dedinka, Mierová 11 Sponzorská zmluva 300 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
KM Optik s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/47424044/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/47424044/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "47424044",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 4d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 4d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 4d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 4d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 4d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →