SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 ARAKO Slovakia, s.r.o.

  • IČO47420723
  • DIČ2023855977
  • IČ DPHSK2023855977
  • NACE4690 · Nešpecializ.veľkoobchod

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2013, so sídlom v Šaľa, SK. Pôsobí v odvetví Nešpecializ.veľkoobchod.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 85/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 233k € Zisk 47k €
Zamestnanci 1 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
233k €
↗ +79.0% YoY
EBITDA · 2024
60k €
Čistý zisk · 2024
47k €
Aktíva spolu
872k €
Zamestnanci
1
Kredit
A· 85/100
Vznik
2013
· 13 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 434k 868k 1M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 233k € 60k € 47k € 872k € RUZ závierka
2023 130k € 88k € 59k € 465k € RUZ závierka
2022 262k € 58k € 32k € 459k € RUZ závierka
2021 331k € 42k € 12k € 380k € RUZ závierka
2020 1.2 mil. € 151k € 102k € 561k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby233 tis. €130 tis. €262 tis. €331 tis. €1.20 M €1.83 M €
EBITDA60 tis. €88 tis. €58 tis. €42 tis. €151 tis. €-318 tis. €
EBITDA marža25.8 %67.6 %22.1 %12.7 %12.7 %-17.4 %
Čistý zisk47 tis. €59 tis. €32 tis. €12 tis. €102 tis. €-429 tis. €
Aktíva spolu872 tis. €465 tis. €459 tis. €380 tis. €561 tis. €532 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IV
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Vojtech Nagy
Od 2021-01-13
IV
Konateľ
Ing. Vojtech Nagy
Od 2015-04-10
IT
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Tomáš Heinrich
Od 2021-01-13
Do 2025-10-15

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Jiří Rataj Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2017-04-11 2021-01-12
Ing. Vojtech Nagy Konateľ 2015-04-10 2025-10-15
Ing. Tomáš Heinrich Konateľ 2013-09-17 2026-04-14
Ing. Tomáš Heinrich Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2013-09-17 2021-01-12
Ing. Tomáš Heinrich Konateľ 2013-09-17 2026-03-27

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Vojtech Nagy
od 2021-01-15 · do 2022-07-27
Tomáš Heinrich
od 2017-05-31 · do 2021-01-15
Jiří Rataj
od 2017-05-31 · do 2021-01-15
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
ARAKO Slovakia, s.r.o.RPO
Sídlo
Diakovská cesta 13
Vznik
2013-09-17 · 13 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
47420723RPO
DIČ
2023855977FS
IČ DPH
SK2023855977 · aktívneFS
NACE
4690 · Nešpecializ.veľkoobchod
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Šaľa
Krajina
SK
IBAN
SK8911110000001302256006FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
5 zmlúv
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2018-07-04 VODOHOSPODÁRSKA VÝSTAVBA, ŠTÁTNY PODNIK Kúpna zmluva 125k €
2018-02-23 Tepláreň Košice, a. s. v skratke TEKO, a. s. Kúpna zmluva 15k €
2018-09-27 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Nové Zámky DOHODA 18/17/054/195 - PZ o poskytnutí finančných príspevkov na mentorované zapracovanie a prax u zamestnávateľa, ktorý na tento účel vytvorí pracovné miesto podľa § 54 ods. 1 písm. a) zákona č. 5/2004 Z. z o službách zamestnanosti 6 452 €
2021-04-09 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Nové Zámky Dohoda o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu "Prvá pomoc" 0 €
2014-03-04 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Nové Zámky DOHODA číslo 045-001/§51/2014 o zabezpečení podmienok vykonávania absolventskej praxe absolventa školy, vedeného v evidencii uchádzačov o zamestnanie 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
ARAKO Slovakia, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/47420723/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/47420723/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "47420723",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →