SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 Calea group, s. r. o.
- IČO47418966
- DIČ2023865030
- NACE5912 · Čin.súvis.s tvorb.filmov
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2013, so sídlom v Dunajská Streda, SK. Pôsobí v odvetví Čin.súvis.s tvorb.filmov.
Compliance
Zvýšené riziko
Materiálne riziko
Kredit
C · 58/100
Stredné riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
0
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2022
14k €
↘ -29.5% YoY
EBITDA · 2022
-1 €
Čistý zisk · 2022
-41 €
Aktíva spolu
6 093 €
Zamestnanci
0
Kredit
C· 58/100
Vznik
2013
· 13 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Zvýšené riziko
Prítomné tvrdé rizikové znaky — významný daňový nedoplatok, reštrukturalizácia alebo nespoľahlivý platiteľ DPH. Pred akýmkoľvek záväzkom je potrebné manuálne preverenie.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
C
58 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2022 | 14k € | -1 € | -41 € | 6 093 € | RUZ závierka |
| 2021 | 20k € | 530 € | 135 € | 6 327 € | RUZ závierka |
| 2020 | 34k € | 1 418 € | 26 € | 11k € | RUZ závierka |
| 2019 | 34k € | 898 € | 52 € | 9 559 € | RUZ závierka |
| 2018 | 18k € | 413 € | 191 € | 13k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 14 tis. € | 20 tis. € | 34 tis. € | 34 tis. € | 18 tis. € | 17 tis. € |
| EBITDA | -1 € | 530 € | 1 tis. € | 898 € | 413 € | 2 tis. € |
| EBITDA marža | -0 % | 2.7 % | 4.1 % | 2.7 % | 2.3 % | 10.1 % |
| Čistý zisk | -41 € | 135 € | 26 € | 52 € | 191 € | 537 € |
| Aktíva spolu | 6 tis. € | 6 tis. € | 11 tis. € | 10 tis. € | 13 tis. € | 15 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
DH
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Dávid Hudec
DH
Konateľ
Dávid Hudec
DH
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Dávid Hudec
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Dávid Hudec | Konateľ | 2021-03-08 | 2023-09-06 |
| Bc. Monika Kyseláková | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2016-04-14 | 2021-03-22 |
| Bc. Monika Kyseláková | Konateľ | 2016-02-24 | 2021-03-22 |
| Bc. Monika Kyseláková | Konateľ | 2016-02-24 | 2021-03-08 |
| Mgr. Zuzana Bezáková | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2013-09-26 | 2021-03-22 |
| Mgr. Zuzana Bezáková | Konateľ | 2013-09-26 | 2021-03-22 |
| Mgr. Zuzana Bezáková | Konateľ | 2013-09-26 | 2021-03-08 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 10 polí.
Obchodné meno
Calea group, s. r. o.RPO
Sídlo
Nám. SNP 194/34
Vznik
2013-09-26 · 13 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
47418966RPO
DIČ
2023865030FS
NACE
5912 · Čin.súvis.s tvorb.filmov
NUTS región
Trnavský kraj
Obec
Dunajská Streda
Krajina
SK
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2020-06-19 | Kancelária Národnej rady Slovenskej republiky | zmluva o zabezpečení služieb asistenta poslanca | 88k € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Calea group, s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/47418966/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/47418966/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "47418966", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →