SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 UNICO EU, s. r. o.

  • IČO47418401
  • DIČ2023856714
  • IČ DPHSK2023856714
  • NACE4335

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2013, so sídlom v Bratislava, SK. Pôsobí v odvetví 4335.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit B · 73/100 Nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 6.83 mil. € Zisk 103k €
Zamestnanci 100–149 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
6.83mil. €
↗ +320.3% YoY
EBITDA · 2024
166k €
Čistý zisk · 2024
103k €
Aktíva spolu
1.76mil. €
Zamestnanci
100–149
Kredit
B· 73/100
Vznik
2013
· 13 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 19 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
B
73 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 2M 5M 8M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 6.83 mil. € 166k € 103k € 1.76 mil. € RUZ závierka
2023 1.62 mil. € 64k € 29k € 478k € RUZ závierka
2022 1.37 mil. € 8 002 € 2 394 € 449k € RUZ závierka
2021 821k € 3 437 € 1 433 € 284k € RUZ závierka
2020 184k € 7 931 € 5 442 € 83k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby6.83 M €1.62 M €1.37 M €821 tis. €184 tis. €779 tis. €
EBITDA166 tis. €64 tis. €8 tis. €3 tis. €8 tis. €49 tis. €
EBITDA marža2.4 %3.9 %0.6 %0.4 %4.3 %6.3 %
Čistý zisk103 tis. €29 tis. €2 tis. €1 tis. €5 tis. €39 tis. €
Aktíva spolu1.76 M €478 tis. €449 tis. €284 tis. €83 tis. €100 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IA
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Andrej Kukla
Od 2022-06-17
IA
Konateľ
Ing. Andrej Kukla
Od 2015-03-05
IA
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Andrej Kukla
Od 2020-08-23
Do 2022-06-16

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Jan Michael Jimmy Hassel Konateľ 2016-03-29 2020-08-22
Jan Michael Jimmy Hassel Konateľ 2016-03-29 2020-07-10
Ing. Andrej Kukla Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2015-03-05 2016-04-04
Ľuboš Kubišta Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2013-09-19 2016-04-04
Ľuboš Kubišta Konateľ 2013-09-19 2020-08-22
Ľuboš Kubišta Konateľ 2013-09-19 2020-07-10

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
UNICO EU, s. r. o.RPO
Sídlo
Pestovateľská 134/2
Vznik
2013-09-19 · 13 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
47418401RPO
DIČ
2023856714FS
IČ DPH
SK2023856714 · aktívneFS
NACE
4335
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava
Krajina
SK
IBAN
SK4611110000001229674008FS
Bankové účty
3 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
UNICO EU, s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/47418401/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/47418401/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "47418401",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →