🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Spišská Nová Ves · SK
MGoodhouse s.r.o.
IČO47412500DIČ2023863644IČ DPHSK2023863644NACE1611EST.2013 · 13r.
Compliance · Štandardný profilKredit · A · 85/1002 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Štandardný profil
Všetky rizikové kontroly v poriadku. Štandardný onboarding.
Prečo? Bez rizikových signálov.
BonitaA · 85/100
A
85/100
Najvyššia bonita · veľmi nízke riziko zlyhania v 12 mes.
↑ Lepšie než median odvetvia
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
311k €
↗ +12.8% YoY
EBITDA · 2025
-3 868 €
Čistý zisk · 2025
-21k €
Aktíva spolu
220k €
Zamestnanci
2
Kredit
A· 85/100
Vznik
2013
· 13 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
30
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
MGoodhouse s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 311k € | -3 868 € | -21k € | 220k € | RUZ závierka |
| 2024 | 275k € | -22k € | -27k € | 136k € | RUZ závierka |
| 2023 | 223k € | -11k € | -30k € | 128k € | RUZ závierka |
| 2022 | 191k € | -13k € | -33k € | 121k € | RUZ závierka |
| 2021 | 176k € | -15k € | -26k € | 123k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 311 tis. € | 275 tis. € | 223 tis. € | 191 tis. € | 176 tis. € | 166 tis. € |
| EBITDA | -4 tis. € | -22 tis. € | -11 tis. € | -13 tis. € | -15 tis. € | -439 € |
| EBITDA marža | -1.2 % | -7.9 % | -4.8 % | -6.8 % | -8.6 % | -0.3 % |
| Čistý zisk | -21 tis. € | -27 tis. € | -30 tis. € | -33 tis. € | -26 tis. € | -10 tis. € |
| Aktíva spolu | 220 tis. € | 136 tis. € | 128 tis. € | 121 tis. € | 123 tis. € | 85 tis. € |
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
MG
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Martin Gonda
MG
Konateľ
Martin Gonda
MG
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Martin Gonda
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Martin Gonda
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
MGoodhouse s.r.o.RPO
Sídlo
J. Wolkera 2202/24
Vznik
2013-09-18 · 13 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
47412500RPO
DIČ
2023863644FS
IČ DPH
SK2023863644 · aktívneFS
NACE
1611
NUTS región
Košický kraj
Obec
Spišská Nová Ves
Krajina
SK
IBAN
SK0556000000003473114001FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/47412500/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/47412500/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "47412500", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.