SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 AISS consult s.r.o.

  • IČO47385626
  • DIČ2023853810
  • IČ DPHSK2023853810
  • NACE4100

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2013, so sídlom v Bratislava - mestská časť Petržalka, SK. Pôsobí v odvetví 4100.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 85/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 3–4 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
413k €
↘ -48.7% YoY
EBITDA · 2024
44k €
Čistý zisk · 2024
-226k €
Aktíva spolu
4.11mil. €
Zamestnanci
3–4
Kredit
A· 85/100
Vznik
2013
· 13 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 110 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 408k 817k 1M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 413k € 44k € -226k € 4.11 mil. € RUZ závierka
2023 804k € 248k € -87k € 4.25 mil. € RUZ závierka
2022 741k € 143k € -82k € 4.35 mil. € RUZ závierka
2021 1.12 mil. € 326k € 97k € 3.53 mil. € RUZ závierka
2020 1.04 mil. € 542k € 322k € 2.7 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby413 tis. €804 tis. €741 tis. €1.12 M €1.04 M €949 tis. €
EBITDA44 tis. €248 tis. €143 tis. €326 tis. €542 tis. €848 tis. €
EBITDA marža10.6 %30.9 %19.2 %28.9 %51.9 %89.3 %
Čistý zisk-226 tis. €-87 tis. €-82 tis. €97 tis. €322 tis. €585 tis. €
Aktíva spolu4.11 M €4.25 M €4.35 M €3.53 M €2.70 M €1.50 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

BB
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Božidar Bogdanovič
Od 2021-08-27
DF
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Dragan Filo
Od 2021-08-27
BB
Konateľ
Božidar Bogdanovic
Od 2015-02-23

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Dragan Filo Konateľ 2014-01-20
Božidar Bogdanovič Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2014-02-12 2021-08-26
Dragan Filo Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2014-02-12 2021-08-26
Dragan Filo Konateľ 2014-01-20 2021-08-26
Peter Mikolaj Konateľ 2013-09-14 2014-01-20
Peter Mikolaj Konateľ 2013-09-14 2014-02-11
Peter Mikolaj Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2013-09-14 2014-02-11

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
AISS consult s.r.o.RPO
Sídlo
Šustekova 51
Vznik
2013-09-14 · 13 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
47385626RPO
DIČ
2023853810FS
IČ DPH
SK2023853810 · aktívneFS
NACE
4100
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Petržalka
Krajina
SK
IBAN
SK3611000000002927910324FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
AISS consult s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/47385626/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/47385626/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "47385626",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →